BBCRiga – atbalsts Jūsu biznesam Latvijā

Mūsu grāmatvežu un juristu komanda ir jūsu rīcībā

Konsaltinga pakalpojumi biznesam - grāmatvedības apkalpošana, juridiskās konsultācijas, SIA dibināšana un uzņēmuma reģistrācija, kopstrādes telpu noma

Mūsu pakalpojumi biznesam

Uzņēmumu dibināšana un reģistrācija Latvijā

Sniedzam pilnu pakalpojumu klāstu, kas nepieciešams uzņēmuma dibināšanai un reģistrācijai Latvijā un sniedzam papildus pakalpojumus, tai skaitā grāmatvedības un juridiskos pakalpojumus. Strādājam gan ar rezidentiem, gan nerezidentiem.

uzņēmuma reģistrēšana

Grāmatvedības pakalpojumi

Sniedzam grāmatvedības pakalpojumus uzņēmumiem un privātuzņēmējiem jau vairāk nekā 15 gadus.
Palīdzam dažādu nozaru uzņēmumiem ar grāmatvedības uzskaiti. Pilns grāmatvedības serviss – finanšu grāmatvedība, nodokļu deklarācijas, nodokļu konsultācijas, finanšu pārskatu sagatavošana u.c.

Grāmatvedības pakalpojumi

Juridiskie pakalpojumi

Piedāvājam juridiskos pakalpojumus Latvijā fiziskām un juridiskām personām. Nodrošinām pilnu juridisku atbalstu Jūsu biznesam Latvijā.

Garantējam profesionālu juridisko palīdzību krimināllietās, administratīvajās, civillietās, finanšu strīdos u.c.

Juridiskie pakalpojumi

Kopstrādes telpas jeb coworking space Rīgā

Kopstrādes telpa (Coworking) ir mūsdienīga darba telpa ar atsevišķiem birojiem, konferenču telpām, sanāksmju telpām, virtuvi un privātu autostāvvietu. Mūsdienīgs birojs, kas pieejams 24/7.

Mūsu mājīgā kopstrādes telpa Rīgā ir piemērota gan ārštata darbiniekiem, gan mazo uzņēmumu īpašniekiem.

Kopstrādes telpas

BBCRiga — pakalpojumi biznesa atvēršanai un atbalstam Latvijā

BBCRiga — grāmatvedības un juridiskie pakalpojumi maziem un vidējiem uzņēmumiem Latvijā

BBCRiga — grāmatvedības un juridiskie pakalpojumi maziem un vidējiem uzņēmumiem Latvijā

BBCRiga piedāvā pilnu konsaltinga pakalpojumu klāstu Jūsu biznesam, tai skaitā uzņēmuma reģistrāciju Latvijā, grāmatvedības un audita pakalpojumus, juridiskās konsultācijas, coworking vai kopstrādes telpu nomu, īpašuma pārvaldīšanu, kā arī vīzu atbalstu un palīdzību uzturēšanās atļaujas saņemšanā Latvijā.

Profesionāla pieredzējušu un augsti kvalificētu grāmatvežu un juristu komanda sniedz plašu kvalitatīvu biznesa pakalpojumu klāstu.

Profesionalitāte, ilggadēja pieredze, godīga pieeja, koncentrēšanās uz rezultātu ir galvenie principi, kas jāievēro  uzņēmumiem juridiskajā jomā. Mēs garantējam efektīvu rezultāta sasniegšanu norunātajā termiņā par konkurētspējīgām cenām.

Sniedzam uzņēmumu reģistrācijas pakalpojumus Latvijā un Igaunijā, sniedzam grāmatvedības pakalpojumus maziem un vidējiem uzņēmumiem, pārstāvam klientus tiesā, sniedzam advokāta pakalpojumus un citus juridiskos pakalpojumus.

Sazinieties ar mūsu uzņēmumu, lai saņemtu kvalitatīvus juridiskos vai grāmatvedības pakalpojumus pa tālruni +371 67-160-320 vai nosūtiet pieprasījumu.

Mūsu blogs