Komercobjektu apsaimniekošana

Komerciālo objektu efektīva pārvaldība

Objektu

Komerciālā īpašuma pārvaldīšana: pieredze un efektivitāte

Piedāvājot komercīpašumu apsaimniekošanas pakalpojumus kopš 2010. gada, esam uzkrājuši ievērojamu pieredzi un zināšanas šajā jomā. Mēs specializējamies Nekustamo īpašumu investīciju pārvaldīšanā un sniedzam plašu pakalpojumu klāstu, kas ļauj mūsu klientiem gūt maksimālu peļņu no sava nekustamā īpašuma.

Par mums

Komerciālo nekustamo īpašumu pārvaldīšana papildus speciālajām zināšanām šajā nozarē prasa arī daudzpusīgas prasmes citās jomās. Mūsu komandai ir ne tikai pieredze īpašumu pārvaldīšanā, bet arī dziļa izpratne par grāmatvedību, juridiskiem procesiem un citām saistītām jomām. Tas ļauj nodrošināt mūsu klientiem vispilnīgāko pakalpojumu klāstu, kas apvieno visus nepieciešamos komerciālā nekustamā īpašuma pārvaldīšanas aspektus vienā komandā un nodrošina visefektīvāko biznesa mērķu sasniegšanu.

Mūsu uzņēmums piedāvā :

  1. Īrnieku meklēšana un īrēšanas procesa nodrošināšana : sniedzam pakalpojumus piemērotu īrnieku atrašanai, sākot no reklāmas kampaņām līdz līgumu slēgšanai.
  2. Operatīvo procesu pārvaldība : mēs nodrošinām efektīvu ikdienas darbības pārvaldību, tostarp apkopi, tīrīšanu, drošību un komfortu īrniekiem un apmeklētājiem.
  3. Apkalpojošā personāla vadība: Mēs organizējam un koordinējam apkalpojošā personāla darbu, tai skaitā atlasi, apmācību, darba izpildes kvalitātes kontroli un darbplūsmas vadību.
  4. Finanšu vadība: Mūsu uzņēmums nodarbojas ar komerciālo īpašumu finanšu pārvaldību, ieskaitot budžeta plānošanu, ienākumu un izdevumu uzskaiti, finanšu analīzi un pārskatu sniegšanu nekustamo īpašumu īpašniekiem.
  5. Plānošana un stratēģiskā attīstība: izstrādājam komercīpašumu stratēģiskos plānus, veicam tirgus un konkurentu analīzi un piedāvājam ieteikumus rentabilitātes optimizēšanai un īpašumu ilgtermiņa stabilitātes uzlabošanai.
  6. Juridiskais atbalsts: Mēs sniedzam komerciālo nekustamo īpašumu juridisko atbalstu, tostarp līgumu sastādīšanu un analīzi, strīdu risināšanu un likumu un noteikumu ievērošanu.

Mēs nodrošinām maksimālu labumu saviem klientiem un esam gatavi piedāvāt individuālus un visaptverošus risinājumus komerciālo nekustamo īpašumu pārvaldīšanā, balstoties uz mūsu pieredzi un zināšanām šajā jomā. Sazinieties ar mums, lai iegūtu sīkāku informāciju.

Mūsu pakalpojumi

Komercobjektu apsaimniekošana

Mūsu uzņēmumam ir vairāk ka 10 gadu pieredze komercīpašumu pārvaldīšanā. Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, tostarp īrnieku piesaistīšanu, operacionālo procesu vadību, personāla vadību, finanšu vadību, plānošanu un stratēģisko attīstību, kā arī juridisko atbalstu. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk.

Dzīvokļu īpašumu apsaimniekošana

Mēs specializējamies dzīvokļu īpašumu pārvaldīšanā, piedāvājot gan ilgtermiņa, gan īstermiņa īres pārvaldības pakalpojumus. Izmantojot mūsu uzkrātās zināšanas un pieredzi, mēs efektīvi pārvaldām dzīvokļu īpašumus, nodrošinot augstu rentabilitāti neatkarīgi no izvēlētā nomas veida.

Ilgtermiņa īres dzīvokļu apsaimniekošana un pārvaldīšana

Ilgtermiņa īres dzīvokļu pārvaldība ietver īrnieku meklēšanu, dzīvokļu pārbaudi un sagatavošanu, līgumu slēgšanu, finanšu pārvaldību, uzturēšanu, saziņu ar īrniekiem un iespējamo līgumu izbeigšanu. 

Īstermiņa īres dzīvokļu apsaimniekošana un pārvaldīšana

Mēs pārvaldām īstermiņa dzīvokļu īres pakalpojumus kopš 2017. gada. Galvenie soļi ietver mārketingu un reklāmu, rezervāciju un pieprasījumu pārvaldību, viesu reģistrāciju, komunikāciju un atbalstu, uzkopšanu un uzturēšanu, kā arī finanšu pārvaldību. 

Kopstrādes telpas  

BBCRiga - moderns kopdarba telpu centrs ar kabinetiem, konferenču zāli un privātu 24/7 stāvvietu. Vai meklējat iedvesmu vai darba vietu? Mums ir gan fiksētas, gan ne fiksētas vietas, kā arī atsevišķi kabineti. Pievienojieties mums un paaugstiniet darba efektivitāti komfortablā vidē. Sazinieties ar mums, un mēs sniegsim jums detalizētu informāciju.

Mūsu projekti

Iepazieties detalizētāk ar mūsu nekustamā īpašuma pārvaldes projektiem. Šie piemēri labi ilustrē mūsu pieredzi, profesionālismu un augsto pakalpojumu kvalitāti. Mēs lepojamies ar mūsu sasniegumiem un vienmēr esam gatavi dalīties ar pieredzi, ko ieguvām no veiksmīgi īstenotiem projektiem, lai jūs pārliecinātos par mūsu spēju efektīvi pārvaldīt nekustamo īpašumu un sasniegt vēlamās rezultātus mūsu klientiem

Uzticieties profesionāļiem - mēs sniedzam nekustamā īpašuma pakalpojumus jau vairāk nekā 13 gadus!