Par mums

BBCRiga – finanšu un grāmatvedības pakalpojumi, kopstrādes telpas, juridiskie pakalpojumi vienuviet

Par mums

Mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu jūsu biznesam

Uzņēmums BBCRiga piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu Jūsu biznesam, tai skaitā uzņēmuma reģistrāciju Latvijā, grāmatvedības un audita pakalpojumus, juridiskās konsultācijas, virtuālā biroja pakalpojumus, biroja vai galda nomu kopstrādes telpās, īpašuma pārvaldību, vīzu atbalstu, kā arī  palīdzību imigrācijas jomā un uzturēšanās atļaujas iegūšanas jautājumos.

Mūsu komandā ir profesionāļi, kas palīdzēs optimizēt biznesa procesus Latvijā.

Viena no svarīgākajām jomām ir finanses. Grāmatvedības atbalsts no BBCRiga palīdzēs jums efektīvāk pārvaldīt savu biznesu.
Sniedzam profesionālas juridiskās konsultācijas un pakalpojumus fiziskām un juridiskām personām. Pieredzējušu juristu komanda garantē profesionālu juridisko palīdzību, konfidencialitāti un individuālu pieeju katram Klientam krimināltiesiskajos, civilajos, administratīvajos un finanšu strīdos saskaņā ar Latvijas tiesību aktiem.
Tāpat mūsu uzņēmums jau daudzus gadus nodarbojas ar uzņēmumu reģistrāciju, sniedz pakalpojumus saistībā ar uzturēšanās atļaujas saņemšanu un nekustama īpašuma apsaimniekošanu.

Strādājam ar Latvijas rezidentiem un nerezidentiem, sniedzot augstas kvalitātes konsaltinga pakalpojumus. Strādājam trīs galvenajās valodās: krievu, latviešu, angļu. Savā komandā esam pulcējuši labākos dažādu jomu speciālistus: juristus, grāmatvežus, nekustamo īpašumu speciālistus. Tas ļauj mums sniegt pakalpojumus kompleksā. Jums nebūs jāsadarbojas ar citiem uzņēmumiem vai jāmeklē trešo pušu speciālisti. Mūsu uzņēmums nodrošinās pilnu pakalpojumu klāstu, sākot no konsultācijām līdz stabilam servisam.

Mēs sniedzam pakalpojumus klientiem no dažādām nišām: IT, būvniecības uzņēmumi, farmācija un medicīna, pārtikas produkti un citiem. Mēs labi izprotam Latvijas tirgu, pārzinām visas grāmatvedības nianses, kā arī labi orientējamies juridiskos jautājumos. Jums nebūs nekādu grūtību ar līgumiem un savlaicīgu atskaišu iesniegšanu, ja izlemsiet sadarboties ar BBCRiga.

Grāmatvedības uzņēmums BBCRiga - grāmatvežu, juristu un nekustama īpašuma apkalpošanas specialistu komanda

Grāmatvedības uzņēmums BBCRiga – grāmatvežu, juristu un nekustama īpašuma apkalpošanas specialistu komanda

Piedāvājot mūsu pakalpojumus vairāk nekā 15 gadus

 

15

Konsaltinga pakalpojumi biznesam - grāmatvedības apkalpošana, juridiskās konsultācijas utt.

Pakalpojumi biznesam

Uzņēmumu dibināšana un reģistrācija Latvijā

Sniedzam pilnu pakalpojumu klāstu, kas nepieciešams uzņēmuma dibināšanai un reģistrācijai Latvijā un sniedzam papildus pakalpojumus, tai skaitā grāmatvedības un juridiskos pakalpojumus. Strādājam gan ar rezidentiem, gan nerezidentiem.

uzņēmuma reģistrēšana

Grāmatvedības pakalpojumi

Sniedzam grāmatvedības pakalpojumus uzņēmumiem un privātuzņēmējiem jau vairāk nekā 15 gadus.
Palīdzam dažādu nozaru uzņēmumiem ar grāmatvedības uzskaiti. Pilns grāmatvedības serviss – finanšu grāmatvedība, nodokļu deklarācijas, nodokļu konsultācijas, finanšu pārskatu sagatavošana u.c.

Grāmatvedības pakalpojumi

Juridiskie pakalpojumi

Piedāvājam juridiskos pakalpojumus Latvijā fiziskām un juridiskām personām. Nodrošinām pilnu juridisku atbalstu Jūsu biznesam Latvijā.

Garantējam profesionālu juridisko palīdzību krimināllietās, administratīvajās, civillietās, finanšu strīdos u.c.

Juridiskie pakalpojumi

Kopstrādes telpas jeb coworking space Rīgā

Kopstrādes telpa (Coworking) ir mūsdienīga darba telpa ar atsevišķiem birojiem, konferenču telpām, sanāksmju telpām, virtuvi un privātu autostāvvietu. Mūsdienīgs birojs, kas pieejams 24/7.

Mūsu mājīgā kopstrādes telpa Rīgā ir piemērota gan ārštata darbiniekiem, gan mazo uzņēmumu īpašniekiem.

Kopstrādes telpas

Mūsu vakances

Mūsu adrese

SIA BBCRiga

Krāsotāju iela 5
Latgales priekšpilsēta
Rīga, LV-1009, Latvia
Skatīt uz kartes

Seko mums