BBCRiga pārvaldīto objektu piemēri

Komerciālo un dzīvojamo īpašumu apsaimniekošana

Objektu

Dzīvojamā īpašuma pārvaldīšana un apsaimniekošana

Dzīvokļu un citu dzīvojamo nekustamo īpašumu īre ir ienesīgs bizness, kura apsaimniekošanu var uzticēt kompetentiem BBCRiga speciālistiem. Arvien biežāk nekustamais īpašums tiek pirkts nevis personīgai dzīvesvietai, bet gan peļņai. Nekustamā īpašuma pirkšana īrēšanai ir ienesīgs ieguldījums, kas nes stabilus ienākumus. Ar katru gadu arvien populārāks kļūst pakalpojums nekustamā īpašuma piegādes vadīšanas tiesību nodošanas profesionālam pārvaldniekam.
Mēs pārvaldām dzīvokļus īstermiņa īrei, izmantojot portālus booking.com, airbnb un citi. Tagad mums ir 17 dzīvokļi mūsu vadībā, izmērs no 16 līdz 170 m2. Pilnu dzīvokļu sarakstu var apskatīt mūsu mājas lapā www.dandelion.lv
Dzīvokļu apsaimniekošana
Dzīvokļu pārvaldīšana
Dzīvokļu pārvaldīšana

Komerciālo īpašumu pārvaldīšana un apsaimniekošana

Komerciālajam nekustamajam īpašumam ir jāgūst ienākumi, tas ir tā mērķis. Mūsu uzņēmuma pieredzējušie speciālisti ar prieku palīdzēs komerciālā nekustamā īpašuma uzturēšanā un apsaimniekošanā. Mēs nodrošināsim profesionālu un kompetentu apkalpošanu birojiem, biznesa centriem, tirdzniecības centriem, restorāniem utt. Mūsu mērķis ir mūsu klientu komerciālā nekustamā īpašuma efektīva un kvalitatīva pārvaldīšana.

BBCRiga pārvaldītie komercīpašumi

Komercīpašuma pārvaldīšana un apsaimniekošana Ūnijas ielā

Administratīvo ēku komplekss Rīgā, Ūnijas ielā. Kopējā ēku platība 3500 m2 un teritorijas 9600 m2. Sākot ar 2011.gadu, pilnībā apsaimniekojam gan teritoriju, gan ēkas un sniedzam pilnu spektru finanšu grāmatvedībā.

Komerciālo īpašumu pārvaldīšanas pakalpojumi
Komerciālo īpašumu pārvaldīšanas pakalpojumi Ūnijas ielā
Komerciālo ēku Ūnijas ielā pārvaldīšana

Komercīpašuma pārvaldīšana un apsaimniekošana Matīsa ielā

Administratīvo ēku komplekss Matīsa ielā, Rīga. Kopējā ēku platība 2500 m2 un teritorijas 4000 m2. Sākot ar 2011.gadu, gan ēkas un teritoriju, gan arī autostāvvietu, kā arī sniedzam pilnu spektru finanšu grāmatvedībā.
Komerciālo ēku Matīsa ielā pārvaldīšana
Komerciālo ēku Matīsa ielā pārvaldīšana

Administratīvas ēkas un restorāna ēkas pārvaldīšana un apsaimniekošana Lāčplēša ielā

Administratīvā ēka un restorāns Lāčplēša ielā, Rīgā. Kopējā platība 1000 m2. Sākot ar 2014. gadu, mēs apkalpojam visas ēkas un sniedzam pilnu spektru finanšu grāmatvedībā.
Komerciālo ēku Lāčplēša ielā pārvaldīšana

Tirdzniecības centra pārvaldīšana un apsaimniekošana Hipokrata ielā

Tirdzniecības centrs un noliktavu telpas Hipokrata ielā, Rīgā. Kopējā platība 2500m2. Sākot ar 2020. gadu, mēs apkalpojam telpas un sniedzam pilnu spektru finanšu grāmatvedībā.
Komerciālo ēku Hipokrata ielā pārvaldīšana

Mūsu pakalpojumi

Komercobjektu apsaimniekošana

Mūsu uzņēmumam ir vairāk ka 10 gadu pieredze komercīpašumu pārvaldīšanā. Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, tostarp īrnieku piesaistīšanu, operacionālo procesu vadību, personāla vadību, finanšu vadību, plānošanu un stratēģisko attīstību, kā arī juridisko atbalstu. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk.

Dzīvokļu īpašumu apsaimniekošana

Mēs specializējamies dzīvokļu īpašumu pārvaldīšanā, piedāvājot gan ilgtermiņa, gan īstermiņa īres pārvaldības pakalpojumus. Izmantojot mūsu uzkrātās zināšanas un pieredzi, mēs efektīvi pārvaldām dzīvokļu īpašumus, nodrošinot augstu rentabilitāti neatkarīgi no izvēlētā nomas veida.

Ilgtermiņa īres dzīvokļu apsaimniekošana un pārvaldīšana

Ilgtermiņa īres dzīvokļu pārvaldība ietver īrnieku meklēšanu, dzīvokļu pārbaudi un sagatavošanu, līgumu slēgšanu, finanšu pārvaldību, uzturēšanu, saziņu ar īrniekiem un iespējamo līgumu izbeigšanu. 

Īstermiņa īres dzīvokļu apsaimniekošana un pārvaldīšana

Mēs pārvaldām īstermiņa dzīvokļu īres pakalpojumus kopš 2017. gada. Galvenie soļi ietver mārketingu un reklāmu, rezervāciju un pieprasījumu pārvaldību, viesu reģistrāciju, komunikāciju un atbalstu, uzkopšanu un uzturēšanu, kā arī finanšu pārvaldību. 

Kopstrādes telpas  

BBCRiga - moderns kopdarba telpu centrs ar kabinetiem, konferenču zāli un privātu 24/7 stāvvietu. Vai meklējat iedvesmu vai darba vietu? Mums ir gan fiksētas, gan ne fiksētas vietas, kā arī atsevišķi kabineti. Pievienojieties mums un paaugstiniet darba efektivitāti komfortablā vidē. Sazinieties ar mums, un mēs sniegsim jums detalizētu informāciju.

Mūsu projekti

Iepazieties detalizētāk ar mūsu nekustamā īpašuma pārvaldes projektiem. Šie piemēri labi ilustrē mūsu pieredzi, profesionālismu un augsto pakalpojumu kvalitāti. Mēs lepojamies ar mūsu sasniegumiem un vienmēr esam gatavi dalīties ar pieredzi, ko ieguvām no veiksmīgi īstenotiem projektiem, lai jūs pārliecinātos par mūsu spēju efektīvi pārvaldīt nekustamo īpašumu un sasniegt vēlamās rezultātus mūsu klientiem

Uzticieties profesionāļiem - mēs sniedzam nekustamā īpašuma pakalpojumus jau vairāk nekā 13 gadus!