Nekustamo īpašumu pārvaldīšana

Profesionāla komerciālo un dzīvojamo nekustamo īpašumu

pārvaldīšana un apsaimniekošana

Latvijā

BBCRiga piedāvā nekustamo īpašumu pārvaldīšanas un apsaimniekošanas pakalpojumus Rīgā, Jūrmalā un Rīgas reģionā. Mēs darām visu, lai īpašumu īpašniekiem nebūtu jāuztraucas par sava īpašuma apsaimniekošanas un uzturēšanas jautājumiem. Pārvaldām visa veida nekustamos īpašumus.
Uzticiet nekustamo īpašumu pārvaldīšu profesionāļiem!

Ko sevī ietver nekustamā īpašuma pārvaldīšana un apkalpošana?

Mūsu uzņēmumam var uzticēt jebkura īpašuma pārvaldīšanas jautājumus. Mums ir pieredze darbā ar daudziem dzīvojamiem un komerciāliem īpašumiem, mēs esam izstrādājuši visvienkāršākos un efektīvākos algoritmus, lai atrisinātu visas radušās problēmas un problēmas, kas ir saistītas ar uzturēšanu.

BBCRiga visaptverošie nekustamā īpašuma pakalpojumi ietver četrus galvenos pakalpojumus:

  • Nekustamā īpašuma uzturēšana: visi jautājumi, kas saistīti ar Jūsu īpašuma fizisko stāvokli un aktuālajiem darbiem. No telpu un fasāžu remonta un restaurācijas, līdz regulārai ēkas komunikāciju uzturēšanai un nekustamā īpašuma vispārējā stāvokļa kontrolei.
  • Īpašuma uzturēšana un apsaimniekošana: visi organizatoriski jautājumi, kas rodas īpašuma īpašumtiesību laikā. No īrnieku atrašanas, līgumu slēgšanas ar komunālajiem pakalpojumu sniedzējiem un nekustamā īpašuma apdrošināšanu, līdz regulārai telpu, apkārtnes uzkopšanai, karogu izkāršanai svētkos, atkritumu savākšanai, apsardzes pakalpojumu organizēšanai un daudz kam citam.
  • Finanšu vadība: projektu uzskaite, rēķinu izrakstīšana nomniekiem, īres saņemšana un kontrole, komunālo pakalpojumu un apakšuzņēmēju rēķinu saņemšana un apmaksa.
  • Pilns juridiskais atbalsts: nomas līgumu noformēšana, īpašnieka interešu pārstāvēšana ārkārtas situācijās u.c.

Mēs nodrošinām visaptverošu un nepārtrauktu nekustamā īpašuma pārvaldību. Jūsu īpašuma kvalitatīvas uzturēšanas rezultāts būs izmaksu samazināšana un stabili ienākumi no nekustamā īpašuma. Regulāra visu ar Jūsu īpašuma uzturēšanu saistīto jautājumu uzraudzība nodrošinās objekta konkurētspēju nekustamā īpašuma tirgū.

Dzīvojamā īpašuma pārvaldīšana un apsaimniekošana

Dzīvokļu un citu dzīvojamo nekustamo īpašumu īre ir ienesīgs bizness, kura apsaimniekošanu var uzticēt kompetentiem BBCRiga speciālistiem. Arvien biežāk nekustamais īpašums tiek pirkts nevis personīgai dzīvesvietai, bet gan peļņai. Nekustamā īpašuma pirkšana īrēšanai ir ienesīgs ieguldījums, kas nes stabilus ienākumus. Ar katru gadu arvien populārāks kļūst pakalpojums nekustamā īpašuma piegādes vadīšanas tiesību nodošanas profesionālam pārvaldniekam.


Mēs pārvaldām dzīvokļus īstermiņa īrei, izmantojot portālus booking.com, airbnb un citi. Tagad mums ir 17 dzīvokļi mūsu vadībā, izmērs no 16 līdz 170 m2. Pilnu dzīvokļu sarakstu var apskatīt mūsu mājas lapā www.dandelion.lv

Dzīvokļu apsaimniekošana
Dzīvokļu pārvaldīšana
Dzīvokļu pārvaldīšana

Komerciālo īpašumu pārvaldīšana un apsaimniekošana

Komerciālajam nekustamajam īpašumam ir jāgūst ienākumi, tas ir tā mērķis. Mūsu uzņēmuma pieredzējušie speciālisti ar prieku palīdzēs komerciālā nekustamā īpašuma uzturēšanā un apsaimniekošanā. Mēs nodrošināsim profesionālu un kompetentu apkalpošanu birojiem, biznesa centriem, tirdzniecības centriem, restorāniem utt. Mūsu mērķis ir mūsu klientu komerciālā nekustamā īpašuma efektīva un kvalitatīva pārvaldīšana.

BBCRiga pārvaldītie komercīpašumi

Komercīpašuma pārvaldīšana un apsaimniekošana Ūnijas ielā

Administratīvo ēku komplekss Rīgā, Ūnijas ielā. Kopējā ēku platība 3500 m2 un teritorijas 9600 m2. Sākot ar 2011.gadu, pilnībā apsaimniekojam gan teritoriju, gan ēkas un sniedzam pilnu spektru finanšu grāmatvedībā.

Komerciālo īpašumu pārvaldīšanas pakalpojumi
Komerciālo īpašumu pārvaldīšanas pakalpojumi Ūnijas ielā
Komerciālo ēku Ūnijas ielā pārvaldīšana

Komercīpašuma pārvaldīšana un apsaimniekošana Matīsa ielā

Administratīvo ēku komplekss Matīsa ielā, Rīga. Kopējā ēku platība 2500 m2 un teritorijas 4000 m2. Sākot ar 2011.gadu, gan ēkas un teritoriju, gan arī autostāvvietu, kā arī sniedzam pilnu spektru finanšu grāmatvedībā.

Komerciālo ēku Matīsa ielā pārvaldīšana
Komerciālo ēku Matīsa ielā pārvaldīšana

Administratīvas ēkas un restorāna ēkas pārvaldīšana un apsaimniekošana Lāčplēša ielā

Administratīvā ēka un restorāns Lāčplēša ielā, Rīgā. Kopējā platība 1000 m2. Sākot ar 2014. gadu, mēs apkalpojam visas ēkas un sniedzam pilnu spektru finanšu grāmatvedībā.

Komerciālo ēku Lāčplēša ielā pārvaldīšana

Tirdzniecības centra pārvaldīšana un apsaimniekošana Hipokrata ielā

Tirdzniecības centrs un noliktavu telpas Hipokrata ielā, Rīgā. Kopējā platība 2500m2. Sākot ar 2020. gadu, mēs apkalpojam telpas un sniedzam pilnu spektru finanšu grāmatvedībā.

Komerciālo ēku Hipokrata ielā pārvaldīšana

Mūsu adrese

Finanšu un juridisko pakalpojumu birojs SIA BBCRiga
SIA BBCRiga

Krāsotāju iela 5
Latgales priekšpilsēta
Rīga, LV-1009, Latvia
Skatīt uz kartes

Seko mums