Nekustamo īpašumu pārvaldīšana

Profesionāla komerciālo un dzīvojamo nekustamo īpašumu

pārvaldīšana un apsaimniekošana

Latvijā

BBCRiga piedāvā nekustamo īpašumu pārvaldīšanas un apsaimniekošanas pakalpojumus Rīgā. Mēs darām visu, lai īpašumu īpašniekiem nebūtu jāuztraucas par sava īpašuma apsaimniekošanas un uzturēšanas jautājumiem. Pārvaldām visa veida nekustamos īpašumus.
Uzticiet nekustamo īpašumu pārvaldīšu profesionāļiem!

Ko sevī ietver nekustamā īpašuma pārvaldīšana un apkalpošana?

Mūsu uzņēmumam var uzticēt jebkura īpašuma pārvaldīšanas jautājumus. Mums ir pieredze darbā ar daudziem dzīvojamiem un komerciāliem īpašumiem, mēs esam izstrādājuši visvienkāršākos un efektīvākos algoritmus, lai atrisinātu visas radušās problēmas, kas ir saistītas ar uzturēšanu.

BBCRiga nekustamā īpašuma pakalpojumi ietver četrus galvenos pakalpojumus:

  • Nekustamā īpašuma uzturēšana: visi jautājumi, kas saistīti ar Jūsu īpašuma fizisko stāvokli un aktuālajiem darbiem. No telpu un fasāžu remonta un restaurācijas, līdz regulārai ēkas komunikāciju uzturēšanai un nekustamā īpašuma vispārējā stāvokļa kontrolei.
  • Īpašuma uzturēšana un apsaimniekošana: visi organizatoriski jautājumi, kas rodas īpašuma īpašumtiesību laikā. No īrnieku atrašanas, līgumu slēgšanas ar komunālajiem pakalpojumu sniedzējiem un nekustamā īpašuma apdrošināšanu, līdz regulārai telpu, apkārtnes uzkopšanai, karogu izkāršanai svētkos, atkritumu savākšanai, apsardzes pakalpojumu organizēšanai un daudz kam citam.
  • Finanšu vadība: projektu uzskaite, rēķinu izrakstīšana nomniekiem, īres saņemšana un kontrole, komunālo pakalpojumu un apakšuzņēmēju rēķinu saņemšana un apmaksa.
  • Pilns juridiskais atbalsts: nomas līgumu noformēšana, īpašnieka interešu pārstāvēšana ārkārtas situācijās u.c.

Mēs nodrošinām nepārtrauktu nekustamā īpašuma pārvaldību. Rezultātā Jūs saņemsiet izmaksu samazināšanu un stabilus ienākumus no sava nekustamā īpašuma. Regulāra visu ar Jūsu īpašuma uzturēšanu saistīto jautājumu uzraudzība nodrošinās objekta konkurētspēju nekustamā īpašuma tirgū.

Mūsu pakalpojumi

Komercobjektu apsaimniekošana

Mūsu uzņēmumam ir vairāk ka 10 gadu pieredze komercīpašumu pārvaldīšanā. Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, tostarp īrnieku piesaistīšanu, operacionālo procesu vadību, personāla vadību, finanšu vadību, plānošanu un stratēģisko attīstību, kā arī juridisko atbalstu. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk.

Dzīvokļu īpašumu apsaimniekošana

Mēs specializējamies dzīvokļu īpašumu pārvaldīšanā, piedāvājot gan ilgtermiņa, gan īstermiņa īres pārvaldības pakalpojumus. Izmantojot mūsu uzkrātās zināšanas un pieredzi, mēs efektīvi pārvaldām dzīvokļu īpašumus, nodrošinot augstu rentabilitāti neatkarīgi no izvēlētā nomas veida.

Ilgtermiņa īres dzīvokļu apsaimniekošana un pārvaldīšana

Ilgtermiņa īres dzīvokļu pārvaldība ietver īrnieku meklēšanu, dzīvokļu pārbaudi un sagatavošanu, līgumu slēgšanu, finanšu pārvaldību, uzturēšanu, saziņu ar īrniekiem un iespējamo līgumu izbeigšanu. 

Īstermiņa īres dzīvokļu apsaimniekošana un pārvaldīšana

Mēs pārvaldām īstermiņa dzīvokļu īres pakalpojumus kopš 2017. gada. Galvenie soļi ietver mārketingu un reklāmu, rezervāciju un pieprasījumu pārvaldību, viesu reģistrāciju, komunikāciju un atbalstu, uzkopšanu un uzturēšanu, kā arī finanšu pārvaldību. 

Kopstrādes telpas  

BBCRiga - moderns kopdarba telpu centrs ar kabinetiem, konferenču zāli un privātu 24/7 stāvvietu. Vai meklējat iedvesmu vai darba vietu? Mums ir gan fiksētas, gan ne fiksētas vietas, kā arī atsevišķi kabineti. Pievienojieties mums un paaugstiniet darba efektivitāti komfortablā vidē. Sazinieties ar mums, un mēs sniegsim jums detalizētu informāciju.

Mūsu projekti

Iepazieties detalizētāk ar mūsu nekustamā īpašuma pārvaldes projektiem. Šie piemēri labi ilustrē mūsu pieredzi, profesionālismu un augsto pakalpojumu kvalitāti. Mēs lepojamies ar mūsu sasniegumiem un vienmēr esam gatavi dalīties ar pieredzi, ko ieguvām no veiksmīgi īstenotiem projektiem, lai jūs pārliecinātos par mūsu spēju efektīvi pārvaldīt nekustamo īpašumu un sasniegt vēlamās rezultātus mūsu klientiem

Uzticieties profesionāļiem - mēs sniedzam nekustamā īpašuma pakalpojumus jau vairāk nekā 13 gadus!