Nekustamā īpašuma

Pārvaldīšana

Latvijā

BBCRiga piedāvā nekustamā īpašuma pārvaldīšanu Rīgā, Jūrmalā un Rīgas rajonā. Mēs darām visu, kas mūsu spēkos, lai komerctelpu īpašniekiem nevajadzētu raizēties ne par kādiem sava nekustamā īpašuma apsaimniekošanas jautājumiem.

Ko sevī ietver nekustamā īpašuma Latvijā apkalpošana?

Pārsvarā, mūsu firma uzņemas jebkurus praktiskos un aktuālos jautājumus par jebkura nekustamā īpašuma pārvaldīšanu. Esot darba pieredzei ar daudziem komerciāliem nekustamā īpašuma objektiem, mēs esam izstrādājuši visvienkāršākos un efektīvākos algoritmus, jebkuru radušos jautājumu un problēmu atrisināšanai. BBCRiga kompleksie pakalpojumi nekustamā īpašuma apkalpošanai ietver sevī četrus galvenos servisus:

 • Nekustamā īpašuma ekspluatācija: visi jautājumi, kas saistīti ar jūsu nekustamā īpašuma fizisko stāvokli un kārtējiem darbiem. No telpu un fasāžu remonta un restaurācijas līdz regulāriem darbiem ēkas komunikāciju apkalpošanai un nekustamā īpašuma vispārīgā stāvokļa kontrolei.
 • Nekustamā īpašuma apkalpošana Latvijā: jebkuri organizatoriskie jautājumi, kas rodas īpašuma pārvaldīšanas gaitā. No nomnieku meklēšanas, līgumu slēgšanas ar komunālo pakalpojumu piegādātājiem un nekustamā īpašuma apdrošināšanas līdz regulārai telpu, pieguļošās teritorijas uzkopšanai, karogu izkāršanai svētku dienās, atkritumu izvešanai, apsardzes pakalpojumu organizēšanai un daudz kas cits.
 • Finanšu jautājumi: projektu grāmatvedības kārtošana, rēķinu izstādīšana nomniekiem, nomas maksas saņemšana un kontrole, komunālo rēķinu un apakšuzņēmēju rēķinu saņemšana un apmaksa.
 • Juridiskie jautājumi: nomas līgumu sastādīšana, īpašnieku interešu pārstāvēšana ārkārtējās situācijās u.c.

  Range

  Mūsu objekti

  Ūnijas ielā

  Administratīvo ēku komplekss Rīgā, Ūnijas ielā. Kopējā ēku platība 3500 m2 un teritorijas 9600 m2. Sākot ar 2011.gadu, pilnībā apsaimniekojam gan teritoriju, gan ēkas un sniedzam pilnu spektru finanšu grāmatvedībā.

  Matīsa ielā

  Administratīvo ēku komplekss Matīsa ielā, Rīga. Kopējā ēku platība 2500 m2 un teritorijas 4000 m2. Sākot ar 2011.gadu, gan ēkas un teritoriju, gan arī autostāvvietu, kā arī sniedzam pilnu spektru finanšu grāmatvedībā.

  Brīvības ielā

  Tirdzniecības telpas Brīvības ielā, Rīgā. Kopējā platība 200m2. Sākot ar 2011. gadu, mēs apkalpojam telpas un sniedzam pilnu spektru finanšu grāmatvedībā.

  Lāčplēša ielā

  Administratīvā ēka un restorāns Lāčplēša ielā, Rīgā. Kopējā platība 1000 m2. Sākot ar 2014. gadu, mēs apkalpojam visas ēkas un sniedzam pilnu spektru finanšu grāmatvedībā.

  Mūsu adrese

  Krāsotāju iela 5
  Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1009, Latvia

  Sazinies ar mums

  Seko mums