Integrēta pieeja darba attiecību organizēšanai ar EOR

Personāla atlase: mūsu pakalpojumi

EOR

Darba attiecību organizēšana ar Employer Of Record (EOR) pakalpojumu Latvijā

Employer Of Record (EOR) ir visaptveroša pieeja darba attiecību organizēšanai ar darbiniekiem valstī, kurā uzņēmumam nav juridiskas personas. Vai esat atradis jaunu darbinieku Latvijā? Vai varbūt esošais darbinieks vēlētos pārvākties uz Latviju un šeit apmesties uz dzīvi? Pakalpojums Employer of Record ir tas pakalpojums, kuru meklējat!

Par mums

Pakalpojums Employer of Record tas ir, kad viens uzņēmums darbojas kā darbinieka oficiāls darba devējs cita uzņēmuma vārdā. Tas nozīmē, ka likumīgajam darba devējam ir juridiski pienākumi pret darbinieku, piemēram, algu izmaksa, nodokļu ieturēšana un pabalstu piešķiršāna, kā arī atskaišu sagatavošana un iesniegšana. Otrs uzņēmums, kurā darbinieks faktiski strādā, šajā darījumā, tiek uzskatīts par klientu. Šis līgums ļauj klienta uzņēmumam uzticēt darbā pieņemšanu citā valstī bez nepieciešamības izveidot juridisku personu šajā valstī.

Mūsu darbinieki uzņemas pilnu atbildību par nepieciešamo dokumentu noformēšanu, tai skaitā darba līgumu, darba samaksas izmaksu un nodokļu nomaksu. Ja nepieciešams, mēs arī palīdzam darbiniekiem iegūt vai atkārtoti pieprasīt darba atļauju, ja tā izsniegta citam darba devējam. Mēs garantējam atbilstību visām jūsu valsts tiesību aktu prasībam, kā arī valsts, kurā strādā jūsu darbinieki, .

Esam jau palīdzējuši vairākiem IT uzņēmumiem nodarbināt savus darbiniekus, saglabājot visas darbinieku mītnes valsts sociālās garantijas, tādējādi nodrošinot darbiniekiem stabilitāti un drošības sajūtu. Mūsu pieredze ir saistīta ne tikai ar vietējiem iedzīvotājiem, bet arī ar uzņēmumu darbiniekiem, kuri personisku iemeslu dēļ nolēma pārcelties uz dzīvi Latvijā un vēlējās turpināt darba attiecības pie līdzšinējā darba devēja, bet ar valsts sociālajām garantijām savā mītnes valstī.

Izmantojot EOR pakalpojumus, Jūs varat koncentrēties uz sava biznesa attīstību, savukārt mēs kārtojam visus ar darba attiecības organizēšanu saistītus jautājumus. Sazināties ar mums, lai uzzinātu vairāk par mūsu EOR pakalpojumiem. Mēs labprāt atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem un sniegsim nepieciešamo atbalstu.

Mūsu pakalpojumi

Personāla atlases pakalpojumi

Mūsu uzņēmums piedāvā personāla atlases pakalpojumus, kas palīdzēs atrast labākos kandidātus jebkurai vakancei. Mēs specializējamies administratīvā, vadības, klientu atbalsta un apkalpojošā personāla atlasē.  Piedāvājam individuālu pieeju katram klientam, kas ļauj atrast labāko kandidātu katrai vakancei

EOR pakalpojumi

BBCRiga piedāvā risinājumus darbinieku nodarbināšanai valstī, kurā klientam nav juridiskas personas. Mēs rūpējamies par dokumentu kārtošanu, līgumiem un nodokļiem. Mēs palīdzam nokārtot darba atļaujas un nodrošinām darbinieku sociālās garantijas. Jūs varat koncentrēties uz uzņēmējdarbību, tajā laikā kad mēs rūpējamies par darba attiecībām. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par mūsu pakalpojumiem.

Personāla noma

Personāla noma ir lielisks risinājums uzņēmumiem, kuriem nepieciešami pagaidu darbinieki, kā arī tiem, kuri nevēlas tērēt laiku un resursus personāla meklēšanai un komplektēšanai. Mūsu uzņēmums piedāvā personāla nomas pakalpojumus dažādās darbības jomās. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas un ļaujiet mums atrast labāko personāla risinājumu jūsu vajadzībām.

Darba vīzas/darba atļaujas

Profesionālais atbalsts darba vīzas un darba atļaujas iegūšanas procesā. Mums ir vairāku gadu pieredze migrācijas tiesību jomā un juridisko pakalpojumu sniegšanā ārvalstu pilsoņu nodarbinātības jomā.  Palīdzēsim atrast optimālus risinājumus, noformēt visus nepieciešamus dokumentus, un sniegsim konsultācijas. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par mūsu pakalpojumiem.

Uzticieties profesionāļiem - mēs sniedzam pakalpojumus jau vairāk nekā 13 gadus!