Grāmatvedības pakalpojumi

Profesionāli grāmatvedības pakalpojumi uzņēmumiem

Finanses

Profesionālie grāmatvedības pakalpojumi uzņēmumiem un privātpersonām. Uzticiet grāmatvedības kārtošanu profesionāļiem ar 15 gadu pieredzi!

Grāmatvedības uzņēmums BBCRiga – pilna atbildība par pakalpojumu konfidencialitāti, precizitāti un savlaicīgu izpildi

BBCRiga ir uzticams grāmatvedības ārpakalpojumu partneris, kas augsti vērtē punktualitāti un konfidencialitāti.

Grāmatvedības uzņēmums BBCRiga Latvijas tirgū darbojas vairāk nekā 15 gadus un šajā laikā ir uzkrājis vērtīgu pieredzi dažādu nozaru klientu apkalpošanā.

Ārpakalpojumu grāmatvedība mūsdienās ir kļuvusi par izplatītāku risinājumu mazajiem un vidējiem uzņēmumiem. Izmaksu ietaupīšana, koncentrēšanās uz biznesa pamatfunkcijām un operatīva problēmu risināšana ir galvenie faktori, kāpēc uzņēmumi izvēlas  ārpakalpojumus. Gan mazie uzņēmumi, gan lielas organizācijas izmanto ārpakalpojumu grāmatvedību, lai uzlabotu rezultātus biznesā.

Esam savas jomas profesionāļi, uzticama grāmatvedības firma ar individuālu pieeju katram klientam. Īsi par mūsu uzņēmumu:

 • Komanda: Mūsu galvenā vērtība ir profesionālu grāmatvežu komanda. Kadru maiņa mums līdzinās nullei un visi grāmatveži ir mūsu personāls uz pastāvības principa.
 • Pieredze: 15 gadu darba pieredze ar pilnīgi dažādām uzņēmējdarbības nozarēm. 
 • Individuāla pieeja: ar katru klientu strādā grāmatvedis, kas klientam palīdz no primārās dokumentācijas savākšanas un grāmatvedības konsultācijām līdz pārskata iesniegšanai.
 • Kvalitātes kontrole: galvenais grāmatvedis kontrolē grāmatvežu darbu, un visi nodokļu pārskati tiek iesniegti tikai pēc atbilstošas pārbaudes un apstiprināšanas.
 • Sinerģija: pateicoties tam, ka mūsu komandā strāda ne tikai grāmatveži, bet arī dažādas specializācijas speciālisti,  lielāko daļu no klientu uzdevumiem risina viena biroja ietvaros.
 • Apdrošināšana: mēs apdrošinām savu grāmatvedības atbildību, un kļūdas gadījumā apdrošināšanas uzņēmums sedz klientam zaudējumus (tiesa, tāds gadījums mūsu praksē nav bijis).
 • Due diligence: Mēs ļoti nopietni izturamies pret jaunām likumdošanas prasībām cīņā pret naudas atmazgāšanu un izvairīšanos no nodokļu apmaksas. 2019.gadā mēs izveidojām iekšējo nodaļu compliance ‒ klienta darījumu monitoringam, kas ļauj mums minimizēt gan pašu riskus, gan arī visu mūsu klientu riskus.
 • Elastīga cenu noteikšana: nosakot cenu, mēs ņemam vērā daudzus faktorus un vienmēr atrodam zelta vidusceļu, kad sadarbība ir izdevīga abām pusēm.

Sniedzot grāmatvedības pakalpojumus, mēs iedziļamies mūsu klientu biznesa smalkumos un stingri uzraugām dokumentu noformēšanas pareizību, konsultējam nodokļu jautājumos un veicam darbu visaugstākajā līmenī. 

Sniedzam grāmatvedības pakalpojumus dažādu jomu klientiem

Pastāvīgi un ilgstoši sniedzam grāmatvedības ārpakalpojumus sekojošām nozarēm:

 • importa un eksporta operācijas ar jebkurām preču grupām;
 • mazumtirdzniecība (preces bērniem, apģērbi, sadzīves tehnika, tabakas izstrādājumi);
 • preču un pakalpojumu tirdzniecība internetā;
 • ražošana (medicīnas nozīmes preces, alkoholiskie dzērieni);
 • transporta pārvadājumi un loģistika;
 • sabiedriskā ēdināšana;
 • IT;
 • izglītība;
 • un citas.

2023.gadā mūsu klientu portfelis sastāda apmēram 100 aktīvos klientus.

Grāmatvedības pakalpojumi no uzņēmuma BBCRiga. Kā mēs strādājam

Mūsu grāmatvedības uzņēmums saviem klientiem piedāvā pilnvērtīgu grāmatvedības apkalpošanu, t.i. pilno uzņēmuma grāmatvedības kārtošanu.

Grāmatvedības pakalpojumi ietver šādus pakalpojumus:

 • ievadām visus datus grāmatvedības programmā 1C, tajā skaitā ienākošie/izejošie rēķini, avansa maksājumi, bankas transakcijas, kases dokumenti, pamatlīdzekļi utt.;
 • veicam darba samaksas, atvaļinājuma naudas, slimības lapu aprēķinu, sagatavojot attiecīgu dokumentāciju;
 • sagatavojam un nosūtam nodokļu pārskatus Valsts ieņēmumu dienesta EDS (tajā skaitā PVN deklarācijas, paziņojumus par VSAOI, IIN, UIN un citus pārskatus);
 • sagatavojam un iesniedzam gada pārskatu, tajā skaitā IIN deklarācijas;
 • pārbaudām darījumu atbilstību Latvijas Republikas līkumiem un normatīvajiem aktiem;
 • sagatavojam mēneša finanšu pārskatus klienta iekšējās kontroles vajadzībām;
 • piedalāmies tematiskās pārbaudēs un VID vai klienta iniciētos nodokļu auditos, sagatavojam un iesniedzam nepieciešamo informāciju;
 • sagatavojam vēstules, iesniegumus, paziņojumus un citus dokumentus Valsts ieņēmumu dienestam un citām valsts un pašvaldību institūcijām;
 • piedalāmies zvērinātā revidenta atzinuma sagatavošanas procesā par klienta saimniecisko darbību;
 • sagatavojam un iesniedzam statistikas pārskatus (Intrastat pārskati, statistikas pārskati, pārskati Latvijas Bankā);
 • nepieciešamības gadījumā koriģējam pārskatus;
 • sagatavojam avansa atskaites;
 • sniedzam konsultācijas par klienta saimniecisko darbību;
 • sniedzam citus juridiska rakstura pakalpojumus.

Profesionāls un kvalitatīvs grāmatvedības serviss ir veiksmes garants biznesa attīstībā.

Бухгалтерские консультации и другие бухгалтерские услуги

Grāmatvedības konsultācijas vai nodokļu konsultācijas

Grāmatvedības konsultācijas ir svarīga grāmatvedības apkalpošanas sastāvdaļa. Mūsu grāmatveži ar ilggadēju pieredzi palīdzēs atrast labāko risinājumu Jūsu konkrētajai situācijai un atbildēs uz jebkuru ar grāmatvedību saistītu jautājumu.

Zvaniet mums pa tālruni vai aizpildiet kontaktformu, un mūsu komanda izpētīs jūsu situāciju, atbildēs uz visiem aktuālajiem jautājumiem un izstrādās turpmākās darbības plānu. Noteikti palīdzēsim atrisināt jebkuru ar grāmatvedību saistītu jautājumu.

Ko mēs nedarām

 • nekārtojam noliktavas uzskaiti: mēs nekārtojam preces uzskaiti klienta vietā. Pat ļoti vēloties un pat par atsevišķu maksu to praktiski nav iespējams īstenot. Preces uzskaite un grāmatvedības uzskaite ir divi dažādi kaut gan cieši saistīti uzdevumi;
 • nepārkāpjam likumu: ilgtermiņa un stabils darbs mums ir svarīgāks par šībrīža labumu, tāpēc mēs ne tikai paši nepārkāpjam likumu, bet arī nestrādājam ar klientiem, kas orientēti uz nodokļu plānošanas agresīvām metodēm.

Grāmatveža pakalpojumi. Kā notiek sadarbība

1. Beidzoties pārskata periodam (mēnesim / ceturksnim / gadam), klients nodod primāro dokumentāciju grāmatvedībā. Vispārīgi tā ir: bankas izraksts par pārskata periodu, ienākošie un izejoši rēķini, līgumi un dati personāla darba samaksas aprēķināšanai.
2. Grāmatvedis apstrādā informāciju, ievada visus datus grāmatvedības programmā 1C un nepieciešamības gadījumā pieprasa klientam paskaidrojumus vai iztrūkstošo dokumentāciju.
3. Pēc visas informācijas apstrādes, formē nodokļu pārskatus un lejupielādē elektroniskās deklarēšanas sistēmā EDS. Nodokļu pārskatus iesniedz tieši grāmatvedis un ar viņa parakstu.
4. Informējam klientu par tuvojošos nodokļu maksājumiem un apmaksas termiņiem.
5. Pēc individuālas vienošanās ar katru klientu, klientam nododam informāciju no grāmatvedības, kas vajadzīga vadības uzskaitei.

Kādas ir grāmatvedības pakalpojumu cenas pie mums

Precīza grāmatvedības pakalpojumu cena ir atkarīga no daudziem faktoriem, piemēram, nozares, apgrozījuma, reģioniem, darbinieku skaita, dokumentu skaita utt. Lai saņemtu individuālu piedāvājumu un iepazītos ar grāmatvedības pakalpojumu līgumu, lūdzam sazinieties ar mūsu menedžeriem. Viens ir skaidrs – mūsu grāmatvedības pakalpojumu cenas jūs neliks vilties.

Mūsu pakalpojumi

Juridiskām personām

Mūsu komanda piedāvā grāmatvedības pakalpojumus kopš 2007. gada un nodrošina pilnīgu atbilstību Latvijas tiesību aktiem un nodokļu prasībām. Mēs palīdzam mazajiem un vidējiem uzņēmumiem samazināt izmaksas, palielināt peļņu un mazināt riskus, izmantojot grāmatvedības ārpakalpojumus. Mēs sniedzam kvalitatīvus grāmatvedības pakalpojumus ka arī nodokļu un juridiskās konsultācijas. Uzticieties mums, lai saņemtu kvalitatīvus pakalpojumus

Privātpersonām

Mūsu pakalpojumi ir paredzēti pašnodarbinātām personām, individuālajiem komersantiem un privātpersonām. Analizēt nodokļu likumus var būt sarežģīti; paļaujieties uz mūsu komandu, lai saprastu un izpildītu Latvijas normatīvo aktu prasības. Izmantojot ārpakalpojumus, ietaupiet laiku lai koncentrējoties uz savu uzņēmējdarbību, nevis nodokļu uzraudzību un likumu pētīšanu. Mēs nodrošinām nodokļu deklarācijas sagatavošanu gan rezidentiem, gan nerezidentiem, sniedzot konsultācijas par nodokļiem un likumdošanas jautājumiem. Uzticieties mums, lai grāmatvedība būtu pilnīgā kartībā. 

Algas apreķinu pakalpojumi

Vienkāršojiet algu apreķināšanu izmantojot mūsu pakalpojumus. Neriskē kļūdīties darba likumdošanā un nodokļu aprēķinos. Mūsu  komanda nodrošina precīzu algu administrēšanu, nodokļu aprēķinus un nodokļu deklarācijas sagatavošanu, kas pilnībā atbilst normatīvajiem aktiem. Mēs kārtojam atvaļinājumu, slimības lapas uzskaiti un risinām darba tiesību un nodokļu jautājumus. Uzticieties mums, lai savlaicīgi un bez kļūdām veiktu algu aprēķinu, nodrošinot darbinieku apmierinātību.

Nodokļu konsultācijas

Sniedzam konsultācijas nodokļu jautājumos uzņēmumiem un privatpersonām Latvijā. Orientēšanās pastāvīgi mainīgajā Latvijas nodokļu likumdošanā var būt sarežģīta. Paļaujieties uz mūsu komandu, kas sniegs aktuālas nodokļu konsultācijas. Mēs piedāvājam konsultēšanu, deklarāciju sagatavošanu un informāciju par izmaiņām likumdošanā, kas saistītie ar fizisku personu un uzņēmumu aplikšanu ar nodokļiem. Izvairieties no soda naudām un saistībām - konsultējieties ar mums.

Uzticieties profesionāļiem - mēs sniedzam grāmatvedības pakalpojumus jau vairāk nekā 15 gadus!