Grāmatvedības pakalpojumi

Profesionāli grāmatveža pakalpojumi uzņēmumiem un privātiem uzņēmējiem

Finanses

Profesionāli grāmatvedības pakalpojumi uzņēmumiem un privātpersonām. Grāmatvedības pakalpojumi no 50eur. Uzticiet grāmatvedības kārtošanu profesionāļiem ar 15 gadu pieredzi!

Grāmatvedības uzņēmums BBCRiga – pilna atbildība par pakalpojumu konfidencialitāti, precizitāti un savlaicīgu izpildi

BBCRiga ir uzticams grāmatvedības ārpakalpojumu partneris, kas augstu vērtē punktualitāti un konfidencialitāti.

Grāmatvedības uzņēmums BBCRiga Latvijas finanšu tirgū darbojas vairāk nekā 15 gadus un šajā laikā ir uzkrājis vērtīgu pieredzi dažādu nozaru klientu apkalpošanā.

Ārpakalpojumu grāmatvedība mūsdienās ir kļuvusi par izplatītāku risinājumu mazajiem un vidējiem uzņēmumiem. Izmaksu ietaupīšana, koncentrēšanās uz biznesa pamatfunkcijām un veiktspējas problēmu risināšana ir galvenie faktori, izmantojot ārpakalpojumus. Gan mazie uzņēmumi, gan daudzas vadošās organizācijas izmanto ārpakalpojumu grāmatvedību, lai uzlabotu rezultātus biznesā.

Esam savas jomas profesionāļi, uzticama grāmatvedības firma ar individuālu pieeju katram klientam. Īsi par uzņēmumu:

 • Komanda: Mūsu galvenā vērtība ir profesionālu grāmatvežu komanda. Kadru mainība mums līdzinās nullei un visi grāmatveži ir mūsu personāls uz pastāvības principa.
 • Pieredze: 15 gadu darba pieredze ar pilnīgi dažādām uzņēmējdarbības nozarēm. Nozaru galvenais saraksts dots zemāk.
 • Individuāla pieeja: ar katru klientu strādā savs grāmatvedis, kas klientam palīdz no primārās dokumentācijas savākšanas un grāmatvedības konsultācijām līdz pārskata iesniegšanai.
 • Kvalitātes kontrole: galvenais grāmatvedis kontrolē grāmatvežu darbu, un visi nodokļu pārskati tiek iesniegti tikai pēc atbilstošas pārbaudes un apstiprināšanas.
 • Sinerģija: pateicoties tam, ka mūsu personālu veido ne tikai grāmatveži, bet arī dažādas specializācijas juristi, klienta uzdevumu lielāko daļu risina viena biroja ietvaros.
 • Apdrošināšana: mēs apdrošinām savu grāmatvedības atbildību, un kļūdas gadījumā apdrošināšanas uzņēmums sedz klienta zaudējumus (tiesa, tāds gadījums mūsu praksē nav noticis).
 • Due diligence: Mēs ļoti nopietni izturamies pret jaunām likumdošanas prasībām cīņā pret naudas atmazgāšanu un izvairīšanos no nodokļu apmaksas. 2019.gadā mēs izveidojām iekšējo nodaļu compliance ‒ klienta darījumu monitoringam, kas ļauj mums minimizēt gan pašu riskus, gan arī visu mūsu klientu riskus.
 • Pārredzama cenu veidošana: esam izstrādājuši cenu politiku, kas atkarīga no diviem mainīgiem: dokumentu aprites un darbinieku skaita uzņēmumā. Tādā veidā, katrs klients var ļoti precīzi prognozēt un kontrolēt grāmatvedības pakalpojumu cenas.

Sniedzot grāmatvedības pakalpojumus, mēs iegremdējamies mūsu klientu biznesa smalkumos un stingri uzraugām dokumentu noformēšanas pareizību, konsultējam nodokļu jautājumos un veicam darbu visaugstākajā līmenī. Grāmatveža konsultācijas mūsu klientam ir pieejamas jebkurā ērtā laikā.

Sniedzam grāmatvedības pakalpojumus dažādu jomu klientiem

Pastāvīgi un ilgstoši sniedzam grāmatvedības ārpakalpojumus sekojošām nozarēm:

 • importa un eksporta operācijas ar jebkurām preču grupām (uzskaites kārtība atkarībā no preces nekādi nemainās);
 • mazumtirdzniecība (preces bērniem, apģērbi, sadzīves tehnika, tabakas izstrādājumi);
 • preču un pakalpojumu tirdzniecība internetā;
 • ražošana (medicīnas nozīmes preces, alkoholiskie dzērieni);
 • transporta pārvadājumi un loģistika;
 • sabiedriskā ēdināšana;
 • IT;
 • izglītība;
 • un citas.

2020.gadā mūsu klientu portfelis sastāda apmēram 100 aktīvos klientus.

Grāmatvedības pakalpojumi no uzņēmuma BBCRiga. Kā mēs strādājam

Mūsu grāmatvedības uzņēmums saviem klientiem piedāvā pilnvērtīgu grāmatvedības apkalpošanu, t.i. pilno uzņēmuma grāmatvedības kārtošanu.

Grāmatvedības pakalpojumi ietver šādus pakalpojumus:

 • ievadām visus datus grāmatvedības programmā 1C, tajā skaitā ienākošie/izejošie rēķini, avansa maksājumi, bankas transakcijas, kases dokumenti, pamatlīdzekļi utt.;
 • veicam darba samaksas, atvaļinājuma naudas, slimības lapu aprēķinu, sagatavojot attiecīgu dokumentāciju;
 • sagatavojam un nosūtam nodokļu pārskatus Valsts ieņēmumu dienesta EDS (tajā skaitā PVN deklarācijas, paziņojumus par VSAOI, IIN, UIN un citus pārskatus);
 • sagatavojam un iesniedzam gada pārskatu, tajā skaitā IIN deklarācijas;
 • pārbaudām darījumu atbilstību Latvijas Republikas līgumiem un normatīviem aktiem;
 • sagatavojam mēneša finanšu pārskatus klienta iekšējās kontroles vajadzībām;
 • piedalāmies tematiskās pārbaudēs un VID vai klienta iniciētos nodokļu auditos, sagatavojam un iesniedzam nepieciešamo informāciju;
 • sagatavojam vēstules, iesniegumus, paziņojumus un citus dokumentus Valsts ieņēmumu dienestam un citām valsts un pašvaldību institūcijām;
 • piedalāmies zvērinātā revidenta atzinuma sagatavošanas procesā par klienta saimniecisko darbību;
 • sagatavojam un iesniedzam statistikas pārskatus (Intrastat pārskati, statistikas pārskati, pārskati Latvijas Bankā);
 • nepieciešamības gadījumā koriģējam pārskatus;
 • sagatavojam avansu pārskatus;
 • sniedzam papildu konsultācijas par klienta saimniecisko darbību;
 • sniedzam citus juridiska rakstura pakalpojumus.

Grāmatvedības pakalpojumi tiek sniegti visiem nodokļu politikas veidiem.
Profesionāls un kvalitatīvs grāmatvedības serviss ir veiksmes garants biznesa attīstībā.

Grāmatvedības konsultācijas un citi grāmatvedības pakalpojumi

Grāmatvedības konsultācijas vai nodokļu konsultācijas

Grāmatvedības konsultācijas ir svarīga grāmatvedības apkalpošanas sastāvdaļa. Mūsu profesionālie grāmatveži ar ilggadēju pieredzi palīdzēs atrast labāko risinājumu Jūsu konkrētajai situācijai un atbildēs uz jebkuru ar grāmatvedību saistītu jautājumu.

Zvaniet mums pa tālruni vai aizpildiet kontaktformu, un mūsu komanda izpētīs jūsu situāciju, atbildēs uz visiem aktuālajiem jautājumiem un izstrādās turpmākās darbības plānu. Noteikti palīdzēsim atrisināt jebkuru ar grāmatvedību saistītu jautājumu.

Ko mēs nedarām

 • nekārtojam noliktavas uzskaiti: mēs nekārtojam preces uzskaiti klienta vietā. Pat ļoti vēloties un pat par atsevišķu maksu to praktiski nav iespējams īstenot. Preces uzskaite un grāmatvedības uzskaite ir divi dažādi kaut gan cieši saistīti uzdevumi;
 • nepārkāpjam likumu: ilgtermiņa un stabils darbs mums ir svarīgāks par šībrīža labumu, tāpēc mēs ne tikai paši nepārkāpjam likumu, bet arī nestrādājam ar klientiem, kas orientēti uz nodokļu plānošanas agresīvām metodēm.

Grāmatveža pakalpojumi. Kā notiek sadarbība

1. Beidzoties pārskata periodam (mēnesim / ceturksnim / gadam), klients nodod primāro dokumentāciju grāmatvedībā. Vispārīgi tā ir: bankas izraksts par pārskata periodu, ienākošie un izejoši faktūrrēķini, līgumi un dati personāla darba samaksas aprēķināšanai.
2. Grāmatvedis apstrādā informāciju, ievada visus datus grāmatvedības programmā 1C un nepieciešamības gadījumā pieprasa klientam paskaidrojumus vai iztrūkstošo dokumentāciju.
3. Pēc visas informācijas apstrādes, formē nodokļu pārskatus un lejupielādē elektroniskās deklarēšanas sistēmā EDS. Nodokļu pārskatus iesniedz tieši grāmatvedis un ar viņa parakstu.
4. Informējam klientu par tuvojošos nodokļu maksājumiem un apmaksas termiņiem.
5. Pēc individuālas vienošanās ar katru klientu, klientam nododam informāciju no grāmatvedības, kas vajadzīga vadības uzskaitei.

BBCRiga grāmatvedības pakalpojumu cenas

Kādas ir grāmatvedības pakalpojumu cenas pie mums

Minimālā maksa par grāmatvedības uzskaites kārtošanu aktīvā uzņēmumā ar darbiniekiem un ikmēneša pārskatiem sastāda 100 eiro + 21% PVN. Par šo cenu parasti apkalpo visus nelielos uzņēmumus (1‒2 darbinieki un 20‒25 dokumenti katru mēneši). Neaktīviem uzņēmumiem ar minimālu darbību, kuriem vajadzīgs tikai gada pārskats, maksa sastāda 50 eiro gadā + 21%. Lai detalizētāk iepazītos ar mūsu cenrādi un līgumu par grāmatvedības apkalpošanu, lūdzam sazināties ar mūsu menedžeriem.

Precīza grāmatvedības pakalpojumu cena būs atkarīga no nodokļu politikas, darbinieku skaita un dokumentu skaita, kurus apstrāda grāmatvedis.

Lai iegūtu detalizētu informāciju par mūsu cenrādi un grāmatvedības pakalpojumu līgumu, lūdzu, sazinieties ar mūsu menedžeriem. Mēs esam pārliecināti, ka mūsu grāmatvedības pakalpojumu cenas jūs iepriecinās.

Atstājiet pieprasījumu un saņemiet bezmaksas konsultāciju
ar precīzu grāmatvedības pakalpojumu izmaksu aprēķinu Jūsu uzņēmumam!

Mūsu adrese

Finanšu un juridisko pakalpojumu birojs SIA BBCRiga
SIA BBCRiga

Krāsotāju iela 5
Latgales priekšpilsēta
Rīga, LV-1009, Latvia
Skatīt uz kartes

Sazinies ar mums

Seko mums