Imigracijas pakalpojumi

Uzturēšanās atļauju reģistrācija Latvijā

Rezidence

Imigrācija uz Latviju: profesionāls atbalsts un veiksmīga īstenošana

Mēs piedāvājam profesionālus imigrācijas pakalpojumus, lai palīdzētu mūsu klientiem sasniegt savus mērķus un veiksmīgi imigrēt uz Latviju.

Par mums

Mūsu komandai ir liela pieredze dažādās jomās, bet mūsu galvenā specializācija ir uzturēšanās atļauju noformēšana šadās programmas:

  • Nodarbinātība
  • Vadošais un augsti kvalificēts personāls
  • Investīcijas gan nekustāmos īpašumos, gan biznesā

Mēs rūpīgi izpētām katru situāciju, izstrādājam individuālas stratēģijas un sniedzam konsultācijas visos ar uzturēšanās atļauju saņemšanu saistītajos jautājumos.

Mēs ne tikai palīdzēsim iegūt uzturēšanās atļauju, bet arī padomāsim par praktiskiem aspektiem, kas saistīti ar ģimenes pārcelšanos uz Latviju . Bieži vien klienti vēlas noformēt dokumentus gan vecākiem , gan pieaugušajiem bērniem, kas ne vienmēr ir viegli , jo pieaugušie ģimenes locekļi tiek reģistrēti patstavīgi, un ir  jāpadomā par atbilstošam UA programmām.Turklāt mums ir veiksmīga pieredze ne tikai ģimenes locekļu dokumentu noformēšanā , bet arī varam palīdzēt pārcelt esošo biznesu uz Latviju , sniedzot visaptverošus juridiskos un grāmatvedības pakalpojumus .

Varat paļauties uz mūsu atbalstu visos jautājumos, kas saistīti ar jaunas dzīves uzsākšanu Latvijā: Mēs varam palīdzēt atrast mājokli, skolu, ģimenes ārstu un  nodrošināt atbalstu citās praktiskās pārcelšanās jautājumos .

Sazināties ar mums, varat paļauties uz profesionālu atbalstu un palīdzību, izvēloties piemērotāko uzturēšanās atļauju programmu Latvijā. Mēs izstrādāsim plānu un sniegsim palīdzību katrā tā īstenošanas posmā.

Mūsu pakalpojumi

Uzturēšanās atļaujas saņemšana Latvijā

Mūsu komanda palīdz  iziet uzturēšanas atļaujas reģistrācijas procesu gan nodarbinātības, gan uzņēmējdarbības, gan ģimenes apvienošanās nolūkā. Izmantojot individuālu pieeju, mēs piedāvājam vispusīgo atbalstu, dokumentu sagatavošanu. Uzticieties mums, lai šīs svarīgs process noritētu bez liekiem sarežģījumiem 

Imigrācijas strīdu risināšana

Sniedzam juridisko palīdzību Imigrācijas strīdu risināšana Latvijā. Mūsu komanda nodrošina kompetentus risinājumus sarežģītiem imigrācijas izaicinājumiem. Mēs piedāvājam visaptverošu atbalstu un pielāgotas stratēģijas, sākot no vīzu anulēšanas līdz uzturēšanās un darba atļauju atteikumiem. Uzticieties mums, lai aizsargātu jūsu tiesības 

Uzticieties profesionāļiem - mēs sniedzam juridiskos pakalpojumus jau vairāk nekā 15 gadus!