Reorganizāciju un pārrobežu apvienošanos

Pārrobežu apvienošanās un uzņēmumu reorganizācija

Pārrobežu

Reorganizācija ar profesionālo pieredzi: 15 gadi veiksmīgi projekti

Jau vairāk nekā 15 gadus mūsu uzņēmums aktīvi sniedz uzņēmumu reorganizācijas pakalpojumus. Šajā laikā esam veiksmīgi realizējuši daudzus projektus, tostarp uzņēmumu sadalīšanu, pārveidošanu, iegādi un apvienošanu gan Latvijā, gan Eiropas Savienības ietvaros

Par mums

Šobrīd uzņēmumu reorganizācijas pakalpojumi kļūst arvien populārāki. Tas ir saistīts ar nepieciešamību ievērot nodokļu iestāžu, banku un citu institūciju prasības un noteikumus, kas ļoti atšķiras no noteikumiem, kas bija šī biznesa organizēšanas laikā. Tas viss liek mūsu klientiem sakārtot lietas un strukturēt biznesu, balstoties uz aktīvu reālo atrašanās vietu un to pārvaldību. Lai gan šāda stratēģija var nebūt izmaksu ziņā optimāla, tā aizsargā pret reāliem riskiem, kas saistīti, piemēram, ar iespēju arestēt aktīvus. Mūsdienās, gan bankas, gan citas institūcijas bieži vien piemēro naudas iesaldēšanas pasakumus, gadījumā ja viņiem rodas jebkādi jautājumi saistītie ar biznesa struktūru un veicamo naudas plūsmu.

Mēs varam nodrošināt individuālu pieeju katram klientam un viņa situācijai. Rūpīgi analizējam Jūsu uzņēmuma īpatnības un mērķus, lai piedāvātu visefektīvāko risinājumu un reorganizāciju ar maksimālu labumu Jums. Uzņēmuma reorganizācija ir sarežģīts process, kas prasa dziļu izpratni par tiesībām un praktiskiem jautājumiem, kas saistīti ar uzņēmējdarbību.

Mūsu komanda apvieno dažādu jomu speciālistus, tostarp juristus, grāmatvežus, nodokļu konsultantus un nekustamo īpašumu ekspertus. Pateicoties šai daudzveidībai, mēs varam piedāvāt kompleksa risinājumus, ņemot vērā nodokļu nianss, kas var rasties juridisku lēmumu pieņemšanā, un palīdzēt klientiem tikt galā ar strateģijas istenošanu.

Mēs lepojamies ar saviem sasniegumiem un reputāciju. Jūsu panākumi ir mūsu galvenais mērķis, un mēs esam gatavi rūpīgi strādāt, lai palīdzētu jums sasniegt  savus mērķus.

Mūsu pakalpojumi

Uzņēmuma reģistrācija Latvijā

Vairāk ka 15 gadus palīdzam realizēt biznesa plānus saviem klientiem. Palīdzot uzņēmējiem dažādās nozarēs, sākot no transporta uzņēmumiem līdz restorāniem un rūpnīcām. Mēs nodrošīnām Jūsu uzņēmējdarbības atbilstību Latvijas likumiem, palidzam ar  licencēm un atļaujām, vienlaikus ietaupot jūsu laiku un resursus biznesa attistībai.

Uzņēmumu reģistrācija Igaunijā

Jau vairākus gadus mēs risinām dažādas sarežģītības uzdevumus Igaunijā, piedāvājot uzņēmumu reģistrācijas pakalpojumus arī kaimiņvalstī. Mēs piedāvājam pilno cikla atbalstu, sākot no pirma soļa, pavadot mūsu klientus no uzņēmuma koncepta izstrādes līdz oficiālai reģistrācijai. Mūsu pieredze un zināšanas garantē, ka jūsu uzņēmums tiks reģistrēts veiksmīgi un bez liekiem sarežģījumiem. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par mūsu pakalpojumiem Igaunijas uzņēmumu reģistrācijas jomā.    

Izmaiņu veikšana komercreģistrā

Mūsu uzņēmums specializējas izmaiņu veikšanā komercreģistrā, lai palīdzētu klientiem izpildīt nepieciešamās likumdošanas prasības vai veikt izmaiņas, kas saistītas ar uzņēmuma īpašnieku vēlmēm.Neatkarīgi no tā, vai jums ir jāveic izmaiņas statūtos, dibinātāju sastāvā vai pamatkapitāla lielumā, mēs esam gatavi jums palīdzēt. ēs piedāvājam kvalitatīvus pakalpojumus par konkurētspējīgām cenām.

Uzņēmumu likvidācija

Sniedzam uzņēmumu likvidācijas pakalpojumus Latvijā, piedāvājam pilnu pakalpojumu ciklu uzņēmumu likvidācijai, sākot no nepieciešamo dokumentu sagatavošanas līdz atskaišu iesniegšanai nodokļu inspekcijā. Sniedzam konsultācijas visos ar likvidācijas procesu saistītos jautājumos un palīdzam pieņemt pārdomātus lēmumus. Sazinieties ar mums un kopīgi izstrādāsim rīcības plānu Jūsu konkrētajai situācijai

Reorganizāciju un pārrobežu apvienošanos

Jau vairāk nekā 15 gadus mūsu uzņēmums aktīvi sniedz uzņēmumu reorganizācijas pakalpojumus. Mēs nodrošinām individuālu pieeju katram klientam un viņa situācijai. Rūpīgi analizējam Jūsu uzņēmuma īpatnības un mērķus, lai piedāvātu visefektīvāko risinājumu un reorganizāciju ar maksimālu labumu Jums. Jūsu panākumi ir mūsu galvenais mērķis, un mēs esam gatavi rūpīgi strādāt, lai palīdzētu jums sasniegt savus mērķus.

Uzticieties profesionāļiem - mēs sniedzam juridiskos pakalpojumus jau vairāk nekā 15 gadus!