Kopstrādes telpas Rīgā (coworking)

Mūsdienīgas kopstrādes telpas (Coworking) Rīgā, piemērotas gan ārštata darbiniekiem, gan mazo uzņēmumu īpašniekiem. Darba vietu un biroju noma.

Biroji

Kopstrādes telpas (Coworking) Rīgā no BBCRiga ir mūsdienīgas darba telpas, atsevišķi biroji, konferenču un atpūtas telpa, virtuve, privātā autostāvvieta – un viss ir pieejams 24/7!
Neatkarīgi no tā, vai esat frīlanceris vai mazā uzņēmuma īpašnieks, iesācējs uzņēmējs vai ārzemnieks, kas laiku pa laikam apmeklē Latviju, nomājiet darba vietu vai biroju BBCRiga kopstrādes telpās un pievienojieties mūsu kopienai.

Mūsdienīgas, mājīgas kopstrādes telpas Rīgā produktīvam darbam

Pievienojieties BBCRiga Coworking un strādājiet iedvesmojošā darba telpā. Izvēlieties savu rakstāmgaldu vai atsevišķu biroju, izbaudiet kafiju, ātru internetu, modernu aprīkojumu un citus pakalpojumus.

Mēs nodrošinām augsta līmeņa darba telpas elastību, piedāvājot gan atvērtas kopstrādes telpas, gan privātus birojus, kā arī 2 sanāksmju/sanāksmju telpas. Kopstrādes telpas Rīgā no BBCRiga – tas ir vairākas sekciju zonas un plaša atpūtas telpa, kura ir piemērota arī dažādu pasākumu rīkošanai, rada lieliskas iespējas sakaru un savienības (kopas) veidošanai.

Coworking

BBCRiga coworking ir aprīkots ar visu nepieciešamo biroja infrastruktūru

.

24/7 piekļuve

Drukāt, Skenēt un Kopēt

Ātrgaitas Internets

Pārrunu telpas

Virtuve un dzērieni

Privātā teritorija

Bezmaksas autostāvvieta

Atpūtas zona

Piedāvājam nomāt kopstrādes telpas un kopīgus birojus Rīgā:

  • Nefiksētas darba vietas;
  • Fiksētas darba vietas koplietošanas birojā vai atvērta plānojuma darba telpā;
  • Mēbelēti, aprīkoti ar visu nepieciešamo, personīgie kabineti;
  • Sanāksmju telpas.

Mūsdienīgās BBCRiga kopstrādes telpas fotogrāfijas

Mūsu pakalpojumi

Komercobjektu apsaimniekošana

Mūsu uzņēmumam ir vairāk ka 10 gadu pieredze komercīpašumu pārvaldīšanā. Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, tostarp īrnieku piesaistīšanu, operacionālo procesu vadību, personāla vadību, finanšu vadību, plānošanu un stratēģisko attīstību, kā arī juridisko atbalstu. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk.

Dzīvokļu īpašumu apsaimniekošana

Mēs specializējamies dzīvokļu īpašumu pārvaldīšanā, piedāvājot gan ilgtermiņa, gan īstermiņa īres pārvaldības pakalpojumus. Izmantojot mūsu uzkrātās zināšanas un pieredzi, mēs efektīvi pārvaldām dzīvokļu īpašumus, nodrošinot augstu rentabilitāti neatkarīgi no izvēlētā nomas veida.

Ilgtermiņa īres dzīvokļu apsaimniekošana un pārvaldīšana

Ilgtermiņa īres dzīvokļu pārvaldība ietver īrnieku meklēšanu, dzīvokļu pārbaudi un sagatavošanu, līgumu slēgšanu, finanšu pārvaldību, uzturēšanu, saziņu ar īrniekiem un iespējamo līgumu izbeigšanu. 

Īstermiņa īres dzīvokļu apsaimniekošana un pārvaldīšana

Mēs pārvaldām īstermiņa dzīvokļu īres pakalpojumus kopš 2017. gada. Galvenie soļi ietver mārketingu un reklāmu, rezervāciju un pieprasījumu pārvaldību, viesu reģistrāciju, komunikāciju un atbalstu, uzkopšanu un uzturēšanu, kā arī finanšu pārvaldību. 

Kopstrādes telpas  

BBCRiga - moderns kopdarba telpu centrs ar kabinetiem, konferenču zāli un privātu 24/7 stāvvietu. Vai meklējat iedvesmu vai darba vietu? Mums ir gan fiksētas, gan ne fiksētas vietas, kā arī atsevišķi kabineti. Pievienojieties mums un paaugstiniet darba efektivitāti komfortablā vidē. Sazinieties ar mums, un mēs sniegsim jums detalizētu informāciju.

Mūsu projekti

Iepazieties detalizētāk ar mūsu nekustamā īpašuma pārvaldes projektiem. Šie piemēri labi ilustrē mūsu pieredzi, profesionālismu un augsto pakalpojumu kvalitāti. Mēs lepojamies ar mūsu sasniegumiem un vienmēr esam gatavi dalīties ar pieredzi, ko ieguvām no veiksmīgi īstenotiem projektiem, lai jūs pārliecinātos par mūsu spēju efektīvi pārvaldīt nekustamo īpašumu un sasniegt vēlamās rezultātus mūsu klientiem

Uzticieties profesionāļiem - mēs sniedzam nekustamā īpašuma pakalpojumus jau vairāk nekā 13 gadus!