Privātpersonām

Personalizēti grāmatvedības risinājumi

Finanses

Profesionāls grāmatvedības atbalsts pašnodarbinātajiem un privātpersonām Latvijā

Mūsu uzņēmums sniedz profesionālus grāmatvedības pakalpojumus pašnodarbinātām personām, individuālajiem komersantiem un privātpersonām Latvijā. Pat uzņēmēji ar pieredzi ne vienmēr spēj izprast sarežģītos tiesību aktus, kas regulē fizisku personu aplikšanu ar nodokļiem, un ir spiesti samierināties ar atbildības un soda naudas riskiem. Uzticot šo jomu pieredzējušiem grāmatvežiem un juristiem, būsiet mierīgs, ka viss tiek darīts pareizi un ievērojat visas Latvijas Republikas nodokļu prasības.

Par mums

Mēs piedāvājam grāmatvedības ārpakalpojumus, kas ļaus pašnodarbinātajām personām un privātuzņēmējiem ietaupīt daudz laika apmācībai un pastāvīgai nodokļu likumdošanas izmaiņu uzraudzībai, lai varētu koncentrēties uz uzņēmējdarbību. Palīdzam arī ar jebkuru atskaišu sagatavošanu privātpersonām, gan rezidentiem, gan nerezidentiem, kas darbojas Latvijas teritorijā.

Grāmatvedība pašnodarbinātajiem nereti ir sarežģītāka un mulsinošāka nekā uzņēmumu grāmatvedība, un, lai izvairītos no atbildības un sodiem, ieteicams jau no pirmiem soļiem darīt visu pareizi. Mēs sniedzam konsultācijas nodokļu un juridiskos jautājumos, un palīdzam saviem klientiem izprast likumu prasības un nianses.

Neatkarīgi no tā, vai esat pašnodarbināta persona vai individuālais komersants, kurš meklē uzticamu grāmatvedības partneri, mēs nodrošinām, ka jūsu pārskati atbilst Latvijas likumdošanas un nodokļu prasībām, sniedzot jums sirdsmieru un pārliecību par savu biznesu.

Mūsu pakalpojumi

Juridiskām personām

Mūsu komanda piedāvā grāmatvedības pakalpojumus kopš 2007. gada un nodrošina pilnīgu atbilstību Latvijas tiesību aktiem un nodokļu prasībām. Mēs palīdzam mazajiem un vidējiem uzņēmumiem samazināt izmaksas, palielināt peļņu un mazināt riskus, izmantojot grāmatvedības ārpakalpojumus. Mēs sniedzam kvalitatīvus grāmatvedības pakalpojumus ka arī nodokļu un juridiskās konsultācijas. Uzticieties mums, lai saņemtu kvalitatīvus pakalpojumus

Privātpersonām

Mūsu pakalpojumi ir paredzēti pašnodarbinātām personām, individuālajiem komersantiem un privātpersonām. Analizēt nodokļu likumus var būt sarežģīti; paļaujieties uz mūsu komandu, lai saprastu un izpildītu Latvijas normatīvo aktu prasības. Izmantojot ārpakalpojumus, ietaupiet laiku lai koncentrējoties uz savu uzņēmējdarbību, nevis nodokļu uzraudzību un likumu pētīšanu. Mēs nodrošinām nodokļu deklarācijas sagatavošanu gan rezidentiem, gan nerezidentiem, sniedzot konsultācijas par nodokļiem un likumdošanas jautājumiem. Uzticieties mums, lai grāmatvedība būtu pilnīgā kartībā. 

Algas apreķinu pakalpojumi

Vienkāršojiet algu apreķināšanu izmantojot mūsu pakalpojumus. Neriskē kļūdīties darba likumdošanā un nodokļu aprēķinos. Mūsu  komanda nodrošina precīzu algu administrēšanu, nodokļu aprēķinus un nodokļu deklarācijas sagatavošanu, kas pilnībā atbilst normatīvajiem aktiem. Mēs kārtojam atvaļinājumu, slimības lapas uzskaiti un risinām darba tiesību un nodokļu jautājumus. Uzticieties mums, lai savlaicīgi un bez kļūdām veiktu algu aprēķinu, nodrošinot darbinieku apmierinātību.

Nodokļu konsultācijas

Sniedzam konsultācijas nodokļu jautājumos uzņēmumiem un privatpersonām Latvijā. Orientēšanās pastāvīgi mainīgajā Latvijas nodokļu likumdošanā var būt sarežģīta. Paļaujieties uz mūsu komandu, kas sniegs aktuālas nodokļu konsultācijas. Mēs piedāvājam konsultēšanu, deklarāciju sagatavošanu un informāciju par izmaiņām likumdošanā, kas saistītie ar fizisku personu un uzņēmumu aplikšanu ar nodokļiem. Izvairieties no soda naudām un saistībām - konsultējieties ar mums.

Uzticieties profesionāļiem - mēs sniedzam grāmatvedības pakalpojumus jau vairāk nekā 15 gadus!