Nekustamais īpašums

Īpašums

Par mums

Mūsu uzņēmumam ir liela pieredze nekustamā īpašuma pārvaldīšanā, un mēs sniedzam plašu pakalpojumu klāstu šajā jomā kopš 2010. gada. Īpašuma pārvaldīšana plašā nozīmē ietver īpašumu meklēšanu un iegādi, būvniecības un renovācijas vadīšanu, īres pārvaldīšanu, nekustamā īpašuma uzturēšanu un pārdošanu.

Mūsu uzņēmums specializējas gan komercīpašumu, tostarp biroju ēku un tirdzniecības centru, gan dzīvojamā īpašuma apsaimniekošanā, galvenokārt dzīvokļu īstermiņa īres jomā. 2023. gadā mūsu pārvaldībā esošā īpašumu portfeļa apjoms pārsniedz 10 000 kvadrātmetru un turpina augt.

Maksimālas efektivitātes un rentabilitātes nodrošināšana mūsu klientiem ir galvenā īpašuma apsaimniekošanas prioritāte. Mēs nodrošinām saviem klientiem augsta līmeņa saziņu un operatīvu reaģēšanu uz viņu vajadzībām un prasībām. Visi mūsu vadības lēmumi ir vērsti uz mūsu klientu ekonomisko labumu un balstās uz mūsu profesionālo pieredzi un zināšanām nekustamā īpašuma jomā.

Mūsu pakalpojumi

Komercobjektu apsaimniekošana

Mūsu uzņēmumam ir vairāk ka 10 gadu pieredze komercīpašumu pārvaldīšanā. Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, tostarp īrnieku piesaistīšanu, operacionālo procesu vadību, personāla vadību, finanšu vadību, plānošanu un stratēģisko attīstību, kā arī juridisko atbalstu. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk.

Dzīvokļu īpašumu apsaimniekošana

Mēs specializējamies dzīvokļu īpašumu pārvaldīšanā, piedāvājot gan ilgtermiņa, gan īstermiņa īres pārvaldības pakalpojumus. Izmantojot mūsu uzkrātās zināšanas un pieredzi, mēs efektīvi pārvaldām dzīvokļu īpašumus, nodrošinot augstu rentabilitāti neatkarīgi no izvēlētā nomas veida.

Ilgtermiņa īres dzīvokļu apsaimniekošana un pārvaldīšana

Ilgtermiņa īres dzīvokļu pārvaldība ietver īrnieku meklēšanu, dzīvokļu pārbaudi un sagatavošanu, līgumu slēgšanu, finanšu pārvaldību, uzturēšanu, saziņu ar īrniekiem un iespējamo līgumu izbeigšanu. 

Īstermiņa īres dzīvokļu apsaimniekošana un pārvaldīšana

Mēs pārvaldām īstermiņa dzīvokļu īres pakalpojumus kopš 2017. gada. Galvenie soļi ietver mārketingu un reklāmu, rezervāciju un pieprasījumu pārvaldību, viesu reģistrāciju, komunikāciju un atbalstu, uzkopšanu un uzturēšanu, kā arī finanšu pārvaldību. 

Kopstrādes telpas  

BBCRiga - moderns kopdarba telpu centrs ar kabinetiem, konferenču zāli un privātu 24/7 stāvvietu. Vai meklējat iedvesmu vai darba vietu? Mums ir gan fiksētas, gan ne fiksētas vietas, kā arī atsevišķi kabineti. Pievienojieties mums un paaugstiniet darba efektivitāti komfortablā vidē. Sazinieties ar mums, un mēs sniegsim jums detalizētu informāciju.

Mūsu projekti

Iepazieties detalizētāk ar mūsu nekustamā īpašuma pārvaldes projektiem. Šie piemēri labi ilustrē mūsu pieredzi, profesionālismu un augsto pakalpojumu kvalitāti. Mēs lepojamies ar mūsu sasniegumiem un vienmēr esam gatavi dalīties ar pieredzi, ko ieguvām no veiksmīgi īstenotiem projektiem, lai jūs pārliecinātos par mūsu spēju efektīvi pārvaldīt nekustamo īpašumu un sasniegt vēlamās rezultātus mūsu klientiem

Uzticieties profesionāļiem - mēs sniedzam nekustamā īpašuma pakalpojumus jau vairāk nekā 13 gadus!