Juridiskām personām

Visaptverošs grāmatvedības atbalsts jūsu uzņēmumam

Finanses

Mūsu grāmatvedības pakalpojumi juridiskām personām Latvijā kopš 2007. gada: uzticama partnerība jūsu biznesam

Mūsu uzņēmums specializējas grāmatvedības pakalpojumu sniegšanā Latvijas juridiskām personām kopš 2007. gada. Mums ir liela pieredze dažādu nozaru uzņēmumu apkalpošanā, ieskaitot tirdzniecību, ražošanu, IT, finanšu sektoru un citas. Pateicoties šai pieredzei, varam garantēt, ka mūsu klienti vienmēr ievēros Latvijas Republikas likumdošanas un nodokļu prasības.

Par mums

Mēs saprotam, ka mazajiem un vidējiem uzņēmumiem ir jāsamazina izmaksas un jāpalielina peļņa, tāpēc grāmatvedības ārpakalpojumu sniegšana ir lieliska iespēja šajā procesā. Grāmatvedības ārpakalpojumi palīdz samazināt personāla un aprīkojuma izmaksas, samazināt izmaksas par grāmatvedības personāla apmācību, kā arī izvairīties no daudziem riskiem, nododot atbildību ārpakalpojuma grāmatvedībai.

Mēs arī saprotam, cik svarīgi ir uzticams partneris Latvijā gadījumos, kad uzņēmuma vadība notiek no ārzemēm. Mēs varam kļūt par šādu uzticamu partneri un sniegt ne tikai kvalitatīvus grāmatvedības pakalpojumus, bet arī konsultatīvu atbalstu nodokļu un juridiskajos jautājumos.

Esam lepni, ka grāmatvedības pakalpojumi ir mūsu vecākais un galvenais darbības virziens. Vēl vairāk lepojamies ar savu komandu, kas aug jau vairāk nekā 10 gadus un ir mūsu uzņēmuma pamats. Tas dod mums iespēju uzkrāt zināšanas un pilnveidot prasmes, un vēl efektīvāk apmierināt mūsu klientu vajadzības visos jautājumos, kas ir saistīti ar grāmatvedību un nodokļiem.

Esam gatavi Jums palīdzēt uzskaites, atskaišu, nodokļu aprēķināšanas un citos grāmatvedības aspektos. Ja meklējat uzticamu grāmatvedības partneri, mēs ar prieku uzklausīsim jūsu vajadzības un piedāvāsim labākos risinājumus.

Mūsu pakalpojumi

Juridiskām personām

Mūsu komanda piedāvā grāmatvedības pakalpojumus kopš 2007. gada un nodrošina pilnīgu atbilstību Latvijas tiesību aktiem un nodokļu prasībām. Mēs palīdzam mazajiem un vidējiem uzņēmumiem samazināt izmaksas, palielināt peļņu un mazināt riskus, izmantojot grāmatvedības ārpakalpojumus. Mēs sniedzam kvalitatīvus grāmatvedības pakalpojumus ka arī nodokļu un juridiskās konsultācijas. Uzticieties mums, lai saņemtu kvalitatīvus pakalpojumus

Privātpersonām

Mūsu pakalpojumi ir paredzēti pašnodarbinātām personām, individuālajiem komersantiem un privātpersonām. Analizēt nodokļu likumus var būt sarežģīti; paļaujieties uz mūsu komandu, lai saprastu un izpildītu Latvijas normatīvo aktu prasības. Izmantojot ārpakalpojumus, ietaupiet laiku lai koncentrējoties uz savu uzņēmējdarbību, nevis nodokļu uzraudzību un likumu pētīšanu. Mēs nodrošinām nodokļu deklarācijas sagatavošanu gan rezidentiem, gan nerezidentiem, sniedzot konsultācijas par nodokļiem un likumdošanas jautājumiem. Uzticieties mums, lai grāmatvedība būtu pilnīgā kartībā. 

Algas apreķinu pakalpojumi

Vienkāršojiet algu apreķināšanu izmantojot mūsu pakalpojumus. Neriskē kļūdīties darba likumdošanā un nodokļu aprēķinos. Mūsu  komanda nodrošina precīzu algu administrēšanu, nodokļu aprēķinus un nodokļu deklarācijas sagatavošanu, kas pilnībā atbilst normatīvajiem aktiem. Mēs kārtojam atvaļinājumu, slimības lapas uzskaiti un risinām darba tiesību un nodokļu jautājumus. Uzticieties mums, lai savlaicīgi un bez kļūdām veiktu algu aprēķinu, nodrošinot darbinieku apmierinātību.

Nodokļu konsultācijas

Sniedzam konsultācijas nodokļu jautājumos uzņēmumiem un privatpersonām Latvijā. Orientēšanās pastāvīgi mainīgajā Latvijas nodokļu likumdošanā var būt sarežģīta. Paļaujieties uz mūsu komandu, kas sniegs aktuālas nodokļu konsultācijas. Mēs piedāvājam konsultēšanu, deklarāciju sagatavošanu un informāciju par izmaiņām likumdošanā, kas saistītie ar fizisku personu un uzņēmumu aplikšanu ar nodokļiem. Izvairieties no soda naudām un saistībām - konsultējieties ar mums.

Uzticieties profesionāļiem - mēs sniedzam grāmatvedības pakalpojumus jau vairāk nekā 15 gadus!