Korporatīvie pakalpojumi Latvijā un Igaunijā rezidentiem un nerezidentiem

Latvija

BBCRiga piedāvā korporatīvus  pakalpojumus Latvijas rezidentiem un nerezidentiem. Vairāk nekā 15 gadus mēs palīdzam saviem klientiem ar dažādiem uzdevumiem Latvijā un Igaunijā.

Uzņēmumu reģistrēšanas priekšrocības kompānijā BBCRiga

Atšķirībā no vairuma konkurentiem, kuri nodarbojas ar uzņēmumu reģistrāciju Latvijā, mēs esam vieni no nedaudziem, kas var lepoties ar ilggadēju darba pieredzi. Turklāt, mēs reģistrējam uzņēmumus tikai Latvijā un Igaunijā, tātad tikai tajās valstīs, kurās atrodas mūsu pašu biroji un speciālisti. Tādējādi, mums nav vajadzības piesaistīt starpniekus, kas ļauj pilnībā kontrolēt procesu no A līdz Z un piedāvāt konkurētspējīgākas cenas.

Svarīgi noradīt, ka pēdējā laikā arvien vairāk cilvēku izrāda interesi par iespēju atvērt uzņēmumu Latvijā un lielākā daļa klientu, kam mēs reģistrējam uzņēmumus, paliek mūsu pastāvīgi klienti. Visbiežāk viņi izmanto grāmatvedības pakalpojumus, bet arī juridiskie pakalpojumi un pakalpojumi uzturēšanās atļaujas saņemšanai Latvijā ir ļoti populāri.

Pēdējā laikā esam palīdzējuši pieciem lieliem uzņēmumiem pabeigt uzņēmējdarbības pārcelšanu uz Latviju, iegūstot uzturēšanās atļaujas uzņēmumu īpašniekiem, viņu ģimenēm un galvenajiem darbiniekiem, kā arī nodrošināt vietējo darbaspēka pieņemšanu darbā.

BBCRiga ir profesionāļu komanda, ar kuras palīdzību jūs varēsiet reģistrēt uzņēmumu Latvijā vai Igaunijā, veikt izmaiņas esošajā uzņēmumā un saņemt kvalitatīvu juridisko atbalstu. Jūs saņemsiet profesionālus padomus un atbalstu no mūsu grāmatvežiem un juristiem.

Uzņēmumu reģistrācija Latvijā ir mūsu kompetence, vairāk nekā 15 gadus

Vairāk nekā 15 gadu (kopš 2004.gada) darbības laikā esam reģistrējuši vairāk nekā 300 firmas, ka arī mums ir pieredze daudz sarežģītākos procesos nekā vienkārši uzņēmumu reģistrācija. Starp citu mums ir prakse šādās nozarēs:

Uzņēmumu dibināšana ar sarežģītām akcionāru un vadības struktūrām

Mēs organizējam jebkuras sarežģītības līmeņa procesus, piemēram, kad procesa dalībnieki atrodas dažādās valstīs, un ir gan fiziskās gan juridiskās personas no dažādām jurisdikcijām. Turklāt mēs reģistrējam ne tikai visizplatītāko uzņēmumu formu Latvijā (SIA), bet arī jebkuras citas struktūras: akciju sabiedrības, filiāles, pārstāvniecības utt. (par pieejamām reģistrācijas formām Latvijā sk. zemāk). Neapšaubāmi mēs neesam vienīgie, kas to dara, bet pateicoties mūsu pieredzei, mēs varam piedavāt daudz vienkāršāku un īsāku ceļu, ietaupīt jūsu laiku un naudu, izvairoties no visbiežāk sastopamājam kļūdām. Turklāt, likumdošana un noteikumi valstī pastāvīgi mainās, un tikai nepārtraukta prakse ļauj mums laicīgi reaģēt un pielāgoties situācijai.

Izmaiņas uzņēmumos, izmaiņu reģistrācija un uzņēmumu reorganizācija

Esam veikuši praktiski visas iespējamās izmaiņas uzņēmumos: valdes un dalībnieku (akcionāru) nomaiņa, pamatkapitāla palielināšana un samazināšana, tostarp citu dalībnieku daļu “izplūdēšanu” vai bez tās, uzņēmuma juridiskās adreses nomaiņa utt. Bieži vien procesi kļūst sarežģītāki tāpēc, ka ne visi procesa dalībnieki pieejami dokumentu parakstīšanai, vai ne visi piekrīt. Mēs uzņemamies jebkuras sarežģītības problēmu risināšanu un esam pārliecinājušies uz savas pieredzes, ka neatrisināmu uzdevumu nav.

Uzņēmējdarbības reorganizācija – pārrobežu apvienošana

Kā pierāda prakse, daudzi pat nezina par iespēju veikt  pārrobežu uzņēmumu apvienošanu ES iekšienē, ko regulē Eiropas Savienības Direktīva par kapitālsabiedrības pārrobežu apvienošanos (Directive 2005/56/EC of the European Parliament and of the Council of 26 October 2005 on cross-border mergers of limited liability companies). Esam noslēguši vairāk ka 10 veiksmīgus projektus uzņēmumu pārrobežu apvienošanās starp Latviju un Igauniju, kuru rezultātā uzņēmums vienā valstī beidz eksistēt (likvidējas pievienošanas ceļā), bet visi šī uzņēmuma aktīvi pāriet uzņēmumam citā valstī. Faktiski tā ir biznesa redomicilācija no valsts valstī, ko izmanto biznesa pārvešanai daudz labvēlīgāku darījumu un nodokļu vidē, un gala īpašnieku aktīvu aizsardzībai.

Uzņēmumu likvidācija Latvijā

Nodokļu jurisdikcijās tādās kā Latvija, sākt biznesu ir daudz vienkāršāk nekā izbeigt. Variants vienkārši «pamest» uzņēmumu tomēr nav visveiksmīgākais, jo tas nes sev līdzi vismaz administratīvu atbildību amatpersonām, kas vēlāk var izraisīt neparedzamas ikdienas nepatikšanas (mūsu praksē mēs esam saskārušies ar Shengenas vīzas atteikumiem), un tā kā plāni ne vienmēr īstenojas, jābūt iespējai un partnerim, kas palīdzēs pareizi likvidēt uzņēmumu.

Citas jurisdikcijas

Lai arī mēs vairs nenodrošinām  uzņēmumu reģistrāciju citās valstīs, mums ir uzkrājies lielā pieredze uzņēmumu reģistrācijai Lielbritānijā, Kanādā, Kiprā un daudzās citas pieprasītās jurisdikcijās. Mēs vienmēr esam priecīgi konsultēt jūs par tāda veida struktūrām, padalīties ar savām zināšanām un sakariem nozarē un palīdzēt pielagot novecojošās struktūras šodienas reālijām.

Uzņēmumu reģistrācijas formas Latvijā

Neskatoties uz to, ka Sabiedrība ar ierobežotu atbildību, saīsināti SIA ir visizplatītākais uzņēmumu veids Latvijā, dažādiem komercdarbības tipiem ir piemērotas arī citas biznesa reģistrācijas formas. Lai salidzinātu pieejamos uzņēmējdarbības reģistrācijas veidus mēs iesakām iepazīties ar šo rakstu mūsu blogā. Sazinieties ar mūsu komandu, lai saņemtu konsultāciju par vispiemērotāko jūsu biznesam uzņēmuma reģistrācijas formu Latvijā.

Cik maksā uzņēmuma reģistrācija Latvijā

Jaunas firmas reģistrācijas maksa Latvijā atkarīga no daudziem faktoriem, piemēram, no uzņēmuma formas, pamatkapitāla, dibinātāju un valdes locekļu skaita, kā arī no dokumentu parakstīšanas vietas. Sazinieties ar mums, lai saņemtu tālāko informāciju un cenas piedāvājumu.

Mūsu pakalpojumi

Uzņēmuma reģistrācija Latvijā

Vairāk ka 15 gadus palīdzam realizēt biznesa plānus saviem klientiem. Palīdzot uzņēmējiem dažādās nozarēs, sākot no transporta uzņēmumiem līdz restorāniem un rūpnīcām. Mēs nodrošīnām Jūsu uzņēmējdarbības atbilstību Latvijas likumiem, palidzam ar  licencēm un atļaujām, vienlaikus ietaupot jūsu laiku un resursus biznesa attistībai.

Uzņēmumu reģistrācija Igaunijā

Jau vairākus gadus mēs risinām dažādas sarežģītības uzdevumus Igaunijā, piedāvājot uzņēmumu reģistrācijas pakalpojumus arī kaimiņvalstī. Mēs piedāvājam pilno cikla atbalstu, sākot no pirma soļa, pavadot mūsu klientus no uzņēmuma koncepta izstrādes līdz oficiālai reģistrācijai. Mūsu pieredze un zināšanas garantē, ka jūsu uzņēmums tiks reģistrēts veiksmīgi un bez liekiem sarežģījumiem. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par mūsu pakalpojumiem Igaunijas uzņēmumu reģistrācijas jomā.    

Izmaiņu veikšana komercreģistrā

Mūsu uzņēmums specializējas izmaiņu veikšanā komercreģistrā, lai palīdzētu klientiem izpildīt nepieciešamās likumdošanas prasības vai veikt izmaiņas, kas saistītas ar uzņēmuma īpašnieku vēlmēm.Neatkarīgi no tā, vai jums ir jāveic izmaiņas statūtos, dibinātāju sastāvā vai pamatkapitāla lielumā, mēs esam gatavi jums palīdzēt. ēs piedāvājam kvalitatīvus pakalpojumus par konkurētspējīgām cenām.

Uzņēmumu likvidācija

Sniedzam uzņēmumu likvidācijas pakalpojumus Latvijā, piedāvājam pilnu pakalpojumu ciklu uzņēmumu likvidācijai, sākot no nepieciešamo dokumentu sagatavošanas līdz atskaišu iesniegšanai nodokļu inspekcijā. Sniedzam konsultācijas visos ar likvidācijas procesu saistītos jautājumos un palīdzam pieņemt pārdomātus lēmumus. Sazinieties ar mums un kopīgi izstrādāsim rīcības plānu Jūsu konkrētajai situācijai

Reorganizāciju un pārrobežu apvienošanos

Jau vairāk nekā 15 gadus mūsu uzņēmums aktīvi sniedz uzņēmumu reorganizācijas pakalpojumus. Mēs nodrošinām individuālu pieeju katram klientam un viņa situācijai. Rūpīgi analizējam Jūsu uzņēmuma īpatnības un mērķus, lai piedāvātu visefektīvāko risinājumu un reorganizāciju ar maksimālu labumu Jums. Jūsu panākumi ir mūsu galvenais mērķis, un mēs esam gatavi rūpīgi strādāt, lai palīdzētu jums sasniegt savus mērķus.

Uzticieties profesionāļiem - mēs sniedzam juridiskos pakalpojumus jau vairāk nekā 15 gadus!