Grāmatvedība

Finanšu pakalpojumi un konsultācijas

Finanses

Par mums

Mūsu uzņēmums jau vairāk nekā 15 gadus sniedz grāmatvedības pakalpojumus Latvijā. Mēs specializējamies grāmatvedības pakalpojumu sniegšanā maziem un vidējiem uzņēmumiem, kā arī uzņēmumiem ar ārvalstu kapitālu, kuriem, šajā gadījumā, nav nepieciešams pašiem organizēt grāmatvedības procesus.

Grāmatvedības ārpakalpojumi ir ērts un izdevīgs veids, kā samazināt izmaksas un koncentrēties uz uzņēmuma pamatdarbību. Mēs garantējam saviem klientiem profesionālu pakalpojumu līmeni un Latvijas likumdošanas prasību ievērošanu grāmatvedības un nodokļu jomā.

Sniedzam pilnu grāmatvedības pakalpojumu klāstu, tai skaitā visas saimnieciskās darbības operāciju iegrāmatošanu, atskaišu sagatavošanu un iesniegšanu, nodokļu konsultācijas u.c. Mums ir liela pieredze darbā ar klientiem no dažādām nozarēm, sākot no tirdzniecības un ražošanas uzņēmumiem līdz IT un finanšu sektoram, kas ļauj katram klientam atrast individuālu pieeju un saziņu saprotamā valodā.

Mūsu pakalpojumi

Juridiskām personām

Mūsu komanda piedāvā grāmatvedības pakalpojumus kopš 2007. gada un nodrošina pilnīgu atbilstību Latvijas tiesību aktiem un nodokļu prasībām. Mēs palīdzam mazajiem un vidējiem uzņēmumiem samazināt izmaksas, palielināt peļņu un mazināt riskus, izmantojot grāmatvedības ārpakalpojumus. Mēs sniedzam kvalitatīvus grāmatvedības pakalpojumus ka arī nodokļu un juridiskās konsultācijas. Uzticieties mums, lai saņemtu kvalitatīvus pakalpojumus

Privātpersonām

Mūsu pakalpojumi ir paredzēti pašnodarbinātām personām, individuālajiem komersantiem un privātpersonām. Analizēt nodokļu likumus var būt sarežģīti; paļaujieties uz mūsu komandu, lai saprastu un izpildītu Latvijas normatīvo aktu prasības. Izmantojot ārpakalpojumus, ietaupiet laiku lai koncentrējoties uz savu uzņēmējdarbību, nevis nodokļu uzraudzību un likumu pētīšanu. Mēs nodrošinām nodokļu deklarācijas sagatavošanu gan rezidentiem, gan nerezidentiem, sniedzot konsultācijas par nodokļiem un likumdošanas jautājumiem. Uzticieties mums, lai grāmatvedība būtu pilnīgā kartībā. 

Algas apreķinu pakalpojumi

Vienkāršojiet algu apreķināšanu izmantojot mūsu pakalpojumus. Neriskē kļūdīties darba likumdošanā un nodokļu aprēķinos. Mūsu  komanda nodrošina precīzu algu administrēšanu, nodokļu aprēķinus un nodokļu deklarācijas sagatavošanu, kas pilnībā atbilst normatīvajiem aktiem. Mēs kārtojam atvaļinājumu, slimības lapas uzskaiti un risinām darba tiesību un nodokļu jautājumus. Uzticieties mums, lai savlaicīgi un bez kļūdām veiktu algu aprēķinu, nodrošinot darbinieku apmierinātību.

Nodokļu konsultācijas

Sniedzam konsultācijas nodokļu jautājumos uzņēmumiem un privatpersonām Latvijā. Orientēšanās pastāvīgi mainīgajā Latvijas nodokļu likumdošanā var būt sarežģīta. Paļaujieties uz mūsu komandu, kas sniegs aktuālas nodokļu konsultācijas. Mēs piedāvājam konsultēšanu, deklarāciju sagatavošanu un informāciju par izmaiņām likumdošanā, kas saistītie ar fizisku personu un uzņēmumu aplikšanu ar nodokļiem. Izvairieties no soda naudām un saistībām - konsultējieties ar mums.

Uzticieties profesionāļiem - mēs sniedzam grāmatvedības pakalpojumus jau vairāk nekā 15 gadus!