Darba vīzas/darba atļaujas

Ārvalstu speciālistu legalizācija: palīdzība ar darba vīzām un darba atļaujām

Personāla

Efektīva darba vīzu un uzturēšanās atļauju noformēšana: palīdzība darba devējiem ārvalstu darba ņēmēju pieņemšanā darbā

Daudziem darba devējiem, kuri plāno piesaistīt ārvalstu darbaspēku, darba vīzas un darba atļaujas iegūšanas process var būt īsts izaicinājums. Katrai valstij ir savi noteikumi un procedūras, kas jāievēro, piesakoties vīzām ārvalstu darba ņēmējiem. Bet neuztraucieties, mūsu uzņēmums ir gatavs sniegt jums kvalificētu palīdzību darba vīzu un uzturēšanās atļaujas saņemšanā Latvijā.

Par mums

Mums ir vairāku gadu pieredze migrācijas tiesību jomā un juridisko pakalpojumu sniegšanā ārvalstu pilsoņu nodarbinātības jomā. Palīdzēsim savākt visus nepieciešamos dokumentus, sagatavot vīzas pieteikumu, kā arī sniegsim konsultācijas un norādījumus par migrācijas tiesību jautājumiem.

Mēs veiksmīgi saņemam visus nepieciešamos dokumentus speciālistiem no dažādām valstīm, tostarp kaimiņvalstīm, piemēram, Ukrainas, Baltkrievijas, Krievijas, kā arī tālākām valstīm, tostarp ASV, Indijas, Āfrikas un citām.

Mēs palīdzam šādu dokumentu noformēšanā:

  • Darba vīza ar tiesībām strādāt
  • Pagaidu vai pastāvīga dzīvesvieta ar tiesībām strādāt
  • Zilā karte

Šajos jautājumos mums ir bagāta pieredze, ar kuru esam gatavi dalīties ar Jums, piedāvājot optimālākos un laika ziņā efektīvākos variantus. Sazinieties ar mums, lai iegūtu plašāku informāciju par darba vīzu un darba atļauju noformēšanu jūsu darbiniekiem.

Mūsu pakalpojumi

Personāla atlases pakalpojumi

Mūsu uzņēmums piedāvā personāla atlases pakalpojumus, kas palīdzēs atrast labākos kandidātus jebkurai vakancei. Mēs specializējamies administratīvā, vadības, klientu atbalsta un apkalpojošā personāla atlasē.  Piedāvājam individuālu pieeju katram klientam, kas ļauj atrast labāko kandidātu katrai vakancei

EOR pakalpojumi

BBCRiga piedāvā risinājumus darbinieku nodarbināšanai valstī, kurā klientam nav juridiskas personas. Mēs rūpējamies par dokumentu kārtošanu, līgumiem un nodokļiem. Mēs palīdzam nokārtot darba atļaujas un nodrošinām darbinieku sociālās garantijas. Jūs varat koncentrēties uz uzņēmējdarbību, tajā laikā kad mēs rūpējamies par darba attiecībām. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par mūsu pakalpojumiem.

Personāla noma

Personāla noma ir lielisks risinājums uzņēmumiem, kuriem nepieciešami pagaidu darbinieki, kā arī tiem, kuri nevēlas tērēt laiku un resursus personāla meklēšanai un komplektēšanai. Mūsu uzņēmums piedāvā personāla nomas pakalpojumus dažādās darbības jomās. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas un ļaujiet mums atrast labāko personāla risinājumu jūsu vajadzībām.

Darba vīzas/darba atļaujas

Profesionālais atbalsts darba vīzas un darba atļaujas iegūšanas procesā. Mums ir vairāku gadu pieredze migrācijas tiesību jomā un juridisko pakalpojumu sniegšanā ārvalstu pilsoņu nodarbinātības jomā.  Palīdzēsim atrast optimālus risinājumus, noformēt visus nepieciešamus dokumentus, un sniegsim konsultācijas. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par mūsu pakalpojumiem.

Uzticieties profesionāļiem - mēs sniedzam pakalpojumus jau vairāk nekā 13 gadus!