Uzņēmuma reģistrācija Latvijā un Igaunijā rezidentiem un nerezidentiem

Ātra dokumentu sagatavošana, lai atvērtu uzņēmumu Latvijā. Pilns juridiskais atbalsts uzņēmuma reģistrācijas laikā un pēc tam.

Latvija

BBCRiga piedāvā uzņēmumu reģistrācijas pakalpojumus Latvijas rezidentiem un nerezidentiem. Ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi mēs varam palīdzēt saviem klientiem dibināt uzņēmumu Latvijā un Igaunijā pēc iespējas īsākā laikā un bez personīgas klātbūtnes.

Uzņēmumu reģistrēšanas priekšrocības kompānijā BBCRiga

Atšķirībā no vairums konkurentiem, kuri nodarbojas ar uzņēmumu reģistrāciju Latvijā, mēs esam vieni no nedaudziem, kas var palepoties ar tādu darba pieredzi. Turklāt, mēs reģistrējam uzņēmumus tikai Latvijā un Igaunijā, tas ir tikai tajās valstīs, kurās atrodas mūsu pašu biroji un personāla speciālisti. Tādā veidā, mums nav vajadzības piesaistīt starpniekus, un tas dod iespēju pilnībā kontrolēt procesu no A līdz Z un piedāvāt konkurētspējīgākas cenas.

Svarīgi atzīmēt, ka pēdējā laikā arvien vairāk cilvēku interesējas par iespēju atvērt uzņēmumu Latvijā un lielākā daļa klientu, kuriem mēs reģistrējam uzņēmumus, paliek mūsu klienti pastāvīgi. Visbiežāk tie ir grāmatvedības pakalpojumi, bet arī juridiskie pakalpojumi un pakalpojumi uzturēšanās atļaujas saņemšanai Latvijā.

Pēdējā laikā esam palīdzējuši pieciem lieliem uzņēmumiem pabeigt uzņēmējdarbības pārcelšanu uz Latviju, iegūstot uzturēšanās atļaujas uzņēmumu īpašniekiem, viņu ģimenēm un galvenajiem darbiniekiem, kā arī algojot vietējos darbiniekus.

BBCRiga ir profesionāļu komanda, ar kuras palīdzību var reģistrēt uzņēmumu Latvijā vai Igaunijā, veikt izmaiņas esošajā uzņēmumā un saņemt kvalitatīvu juridisko atbalstu. Jūs saņemsiet profesionālus padomus un atbalstu no mūsu grāmatvežiem un juristiem.

Uzņēmumu reģistrācija Latvijā ir mūsu kompetence, vairāk nekā 15 gadus

Vairāk nekā 15 darba gados (kopš 2004.gada) esam reģistrējuši vairāk nekā 300 firmas, mums ir pašu pieredze daudz sarežģītākos procesos nekā vienkārši uzņēmumu reģistrācija. Cita starpā mums ir prakse šādās nozarēs:

Uzņēmumu dibināšana ar sarežģītām akcionāru un pārvaldes struktūrām

Esam organizējuši jebkuras sarežģītības procesus, piemēram, kad procesa dalībnieki atrodas dažādās valstīs, un ir fiziskās un juridiskās personas no dažādām jurisdikcijām. Turklāt mēs reģistrējam ne tikai visizplatītāko uzņēmumu formu Latvijā (SIA), bet arī jebkuras citas struktūras: akciju sabiedrība, filiāle, pārstāvniecības utt. (izsmeļošāk par pieejamām reģistrācijas formām Latvijā sk. zemāk). Neapšaubāmi mēs neesam vienīgie, kas to dara, bet pateicoties mūsu pieredzei, mēs varam izveidot daudz vienkāršāku un īsāku ceļu, ietaupīt jūsu laiku un naudu, izvairoties no ļoti izplatītām kļūdām. Jo vairāk, likumdošana un noteikumi valstī visu laiku mainās, un tikai nepārtraukta prakse ļauj mums laicīgi reaģēt un adaptēties situācijai.

Izmaiņas uzņēmumos, izmaiņu reģistrācija un uzņēmumu reorganizācija

Esam veikuši praktiski visas iespējamās izmaiņas uzņēmumos: valdes un dalībnieku (akcionāru) nomaiņa, statūtkapitāla palielināšana un samazināšana, tajā skaitā ar citu dalībnieku daļas «samazinājumu» vai bez «samazinājuma», uzņēmuma juridiskās adreses nomaiņa utt. Bieži vien procesi kļūst sarežģītāki tāpēc, ka ne visi procesa dalībnieki pieejami dokumentu parakstīšanai, vai ne visi piekrīt. Mēs uzņemamies jebkuras sarežģītības problēmu risināšanu un esam pārliecinājušies uz savas pieredzes, ka neatrisināmu uzdevumu nav.

Uzņēmējdarbības reorganizācija – pārrobežu apvienošanās

Kā parādīja prakse, nedaudzi pat zina par pārrobežu uzņēmumu apvienošanās iespēju ES iekšienē, ko regulē Eiropas Savienības Direktīva par sabiedrību ar ierobežotu atbildību pārrobežu apvienošanās (Directive 2005/56/EC of the European Parliament and of the Council of 26 October 2005 on cross-border mergers of limited liability companies). Esam noslēguši 4 veiksmīgus projektus uzņēmumu pārrobežu apvienošanās starp Latviju un Igauniju, kuru rezultātā uzņēmums vienā valstī beidz eksistēt (likvidējas pievienošanas ceļā), bet visi šī uzņēmuma aktīvi pāriet uzņēmumam citā valstī. Faktiski tā ir biznesa redomicilācija no valsts valstī, ko izmanto biznesa pārvešanai daudz labvēlīgāku darījumu un nodokļu vidē, un gala īpašnieku aktīvu aizsardzībai.

Uzņēmumu likvidācija Latvijā

Nodokļu jurisdikcijās tādās kā Latvija, sākt biznesu ir daudz vienkāršāk nekā izbeigt. Variants vienkārši «pamest» uzņēmumu tomēr nav visveiksmīgākais, jo izraisa minimums amatpersonu administratīvo atbildību, kas pēc tam var izvērsties ar pavisam negaidītām sadzīves nepatikšanām (īpaši, mūsu praksē mēs saskaramies ar atteikumiem Šengenas vīzas saņemšanā), un tā kā plāni ne vienmēr sevi attaisno, vajag būt iespējai un partnerim, kas palīdzēs pareizi likvidēt uzņēmumu.

Citas jurisdikcijas

Neskatoties uz to, ka mēs vairāk nepiedāvājam uzņēmumu reģistrāciju citās valstīs, darba gados esam uzkrājuši lielu pieredzi uzņēmumu reģistrācijai Lielbritānijā, Kanādā, Kiprā un daudzās ļoti pieprasītās jurisdikcijās. Mēs vienmēr esam priecīgi konsultēt jūs par tāda veida struktūrām, padalīties ar savām zināšanām un sakariem nozarē un palīdzēt adaptēt novecojošās struktūras šodienas reālijām.

Uzņēmumu reģistrācijas formas Latvijā

Neskatoties uz to, ka Sabiedrība ar ierobežotu atbildību, saīsināti SIA ir visizplatītākais uzņēmumu veids Latvijā, dažādiem komercdarbības tipiem ir piemērotas arī citas biznesa reģistrācijas formas. Biznesa reģistrācijas pieejamo tipu salīdzināšanai mēs iesakām iepazīties ar šo rakstu mūsu blogā. Sazinieties ar mūsu profesionāliem, lai saņemtu konsultāciju par vispiemērotāko jūsu biznesam uzņēmuma reģistrācijas formu Latvijā.

Cik maksā uzņēmuma reģistrācija Latvijā

Jaunas firmas reģistrācijas maksa Latvijā atkarīga no daudziem faktoriem, piemēram, no uzņēmuma formas, statūtkapitāla, dibinātāju un direktoru skaita, kā arī no dokumentu parakstīšanas valsts. Lai saņemtu cenu piedāvājumu, no jums nepieciešama papildu informācija. Sazinieties ar mums, lai saņemtu tālāko informāciju un konkrētu piedāvājumu.

Papildu pakalpojumi biznesam

Izņemot pakalpojumus, kas saistīti ar firmas atvēršanu Latvijā, mūsu firma sniedz pilnu servisu spektru turpmākam biznesa atbalstam un vadīšanai, piemēram:

  • Attālinātas grāmatvedības kārtošana Latvijā;
  • Nodokļu un juridiskās konsultācijas;
  • Darbavietas noma koplietojamā birojā;
  • Palīdzība uzturēšanās atļaujas saņemšanai Latvijā;
  • Nekustamā īpašuma apkalpošana.

Sazinieties ar mūsu speciālistiem, lai saņemtu informāciju par pakalpojumiem, biznesa uzsākšanai un atbalstam Latvijā.

Mūsu adrese

Finanšu un juridisko pakalpojumu birojs SIA BBCRiga
SIA BBCRiga

Krāsotāju iela 5
Latgales priekšpilsēta
Rīga, LV-1009, Latvia
Skatīt uz kartes

Seko mums