Uzņēmumu reģistrācija Latvijā un Igaunijā

Uzņēmuma reģistrācija ātri un droši

Latvija

BBCRiga piedāvā pakalpojumus uzņēmumu reģistrācijai Latvijā «zem atslēgas». Esot vairāk nekā 10 gadu pieredzei, mēs palīdzam saviem klientiem atvērt firmas visīsākā laikā bez personīgās klātbūtnes.

Uzņēmumu reģistrēšanas priekšrocības kompānijā BBCRiga

Atšķirībā no vairums konkurentiem, kuri nodarbojas ar uzņēmumu reģistrāciju Latvijā, mēs esam vieni no nedaudziem, kas var palepoties ar tādu darba pieredzi. Turklāt, mēs reģistrējam uzņēmumus tikai Latvijā un Igaunijā, tas ir tikai tajās valstīs, kurās atrodas mūsu pašu biroji un personāla speciālisti. Tādā veidā, mums nav vajadzības piesaistīt starpniekus, un tas dod iespēju pilnībā kontrolēt procesu no A līdz Z un piedāvāt konkurētspējīgākas cenas.

Svarīgi atzīmēt, ka dominējošais klientu skaits, kuriem mēs reģistrējam uzņēmumus, kļūst par mūsu pastāvīgajiem klientiem. Visbiežāk viņi izmanto grāmatvedības apkalpošanu un juridiskos pakalpojumus, pakalpojumus uzturēšanās atļaujas saņemšanai Latvijā. Pēdējā laikā pieciem lielajiem uzņēmumiem mēs palīdzējām veikt pilnīgu biznesa pārvešanu uz Latviju, saņemot uzturēšanās atļaujas biznesa īpašniekiem, viņu ģimenēm un galvenajiem darbiniekiem, kā arī pieņemot darbā vietējos darbiniekus. Skatieties izsmeļošāk par grāmatvedības pakalpojumiem un uzturēšanās atļauju Latvijā.

Simple

Mūsu kompetence – uzņēmumu reģistrācija Latvijā

Vairāk nekā 15 darba gados (kopš 2004.gada) esam reģistrējuši vairāk nekā 300 firmas, mums ir pašu pieredze daudz sarežģītākos procesos nekā vienkārši uzņēmumu reģistrācija. Cita starpā mums ir prakse šādās nozarēs:

Uzņēmumu dibināšana ar sarežģītām akcionāru un pārvaldes struktūrām

Esam organizējuši jebkuras sarežģītības procesus, piemēram, kad procesa dalībnieki atrodas dažādās valstīs, un ir fiziskās un juridiskās personas no dažādām jurisdikcijām. Turklāt mēs reģistrējam ne tikai visizplatītāko uzņēmumu formu Latvijā (SIA), bet arī jebkuras citas struktūras: akciju sabiedrība, filiāle, pārstāvniecības utt. (izsmeļošāk par pieejamām reģistrācijas formām Latvijā sk. zemāk). Neapšaubāmi mēs neesam vienīgie, kas to dara, bet pateicoties mūsu pieredzei, mēs varam izveidot daudz vienkāršāku un īsāku ceļu, ietaupīt jūsu laiku un naudu, izvairoties no ļoti izplatītām kļūdām. Jo vairāk, likumdošana un noteikumi valstī visu laiku mainās, un tikai nepārtraukta prakse ļauj mums laicīgi reaģēt un adaptēties situācijai.

Izmaiņas uzņēmumos, izmaiņu reģistrācija un uzņēmumu reorganizācija

Esam veikuši praktiski visas iespējamās izmaiņas uzņēmumos: valdes un dalībnieku (akcionāru) nomaiņa, statūtkapitāla palielināšana un samazināšana, tajā skaitā ar citu dalībnieku daļas «samazinājumu» vai bez «samazinājuma», uzņēmuma juridiskās adreses nomaiņa utt. Bieži vien procesi kļūst sarežģītāki tāpēc, ka ne visi procesa dalībnieki pieejami dokumentu parakstīšanai, vai ne visi piekrīt. Mēs uzņemamies jebkuras sarežģītības problēmu risināšanu un esam pārliecinājušies uz savas pieredzes, ka neatrisināmu uzdevumu nav.

Uzņēmējdarbības reorganizācija – pārrobežu apvienošanās

Kā parādīja prakse, nedaudzi pat zina par pārrobežu uzņēmumu apvienošanās iespēju ES iekšienē, ko regulē Eiropas Savienības Direktīva par sabiedrību ar ierobežotu atbildību pārrobežu apvienošanās (Directive 2005/56/EC of the European Parliament and of the Council of 26 October 2005 on cross-border mergers of limited liability companies). Esam noslēguši 4 veiksmīgus projektus uzņēmumu pārrobežu apvienošanās starp Latviju un Igauniju, kuru rezultātā uzņēmums vienā valstī beidz eksistēt (likvidējas pievienošanas ceļā), bet visi šī uzņēmuma aktīvi pāriet uzņēmumam citā valstī. Faktiski tā ir biznesa redomicilācija no valsts valstī, ko izmanto biznesa pārvešanai daudz labvēlīgāku darījumu un nodokļu vidē, un gala īpašnieku aktīvu aizsardzībai.

Uzņēmumu likvidācija Latvijā

Nodokļu jurisdikcijās tādās kā Latvija, sākt biznesu ir daudz vienkāršāk nekā izbeigt. Variants vienkārši «pamest» uzņēmumu tomēr nav visveiksmīgākais, jo izraisa minimums amatpersonu administratīvo atbildību, kas pēc tam var izvērsties ar pavisam negaidītām sadzīves nepatikšanām (īpaši, mūsu praksē mēs saskaramies ar atteikumiem Šengenas vīzas saņemšanā), un tā kā plāni ne vienmēr sevi attaisno, vajag būt iespējai un partnerim, kas palīdzēs pareizi likvidēt uzņēmumu.

Citas jurisdikcijas

Neskatoties uz to, ka mēs vairāk nepiedāvājam uzņēmumu reģistrāciju citās valstīs, darba gados esam uzkrājuši lielu pieredzi uzņēmumu reģistrācijai Lielbritānijā, Kanādā, Kiprā un daudzās ļoti pieprasītās jurisdikcijās. Mēs vienmēr esam priecīgi konsultēt jūs par tāda veida struktūrām, padalīties ar savām zināšanām un sakariem nozarē un palīdzēt adaptēt novecojošās struktūras šodienas reālijām.

Uzņēmumu reģistrācijas formas Latvijā

Neskatoties uz to, ka Sabiedrība ar ierobežotu atbildību, saīsināti SIA ir visizplatītākais uzņēmumu veids Latvijā, dažādiem komercdarbības tipiem ir piemērotas arī citas biznesa reģistrācijas formas. Biznesa reģistrācijas pieejamo tipu salīdzināšanai mēs iesakām iepazīties ar šo rakstu mūsu blogā. Sazinieties ar mūsu profesionāliem, lai saņemtu konsultāciju par vispiemērotāko jūsu biznesam uzņēmuma reģistrācijas formu Latvijā.

Cik maksā uzņēmuma reģistrācija Latvijā

Jaunas firmas reģistrācijas maksa Latvijā atkarīga no daudziem faktoriem, piemēram, no uzņēmuma formas, statūtkapitāla, dibinātāju un direktoru skaita, kā arī no dokumentu parakstīšanas valsts. Lai saņemtu cenu piedāvājumu, no jums nepieciešama papildu informācija. Sazinieties ar mums, lai saņemtu tālāko informāciju un konkrētu piedāvājumu.

Papildu pakalpojumi

Izņemot pakalpojumus, kas saistīti ar firmas atvēršanu Latvijā, mūsu firma sniedz pilnu servisu spektru turpmākam biznesa atbalstam un vadīšanai, piemēram:

  • Attālinātas grāmatvedības kārtošana Latvijā
  • Nodokļu un juridiskās konsultācijas
    Darbavietas noma koplietojamā birojā
  • Palīdzība uzturēšanās atļaujas saņemšanai Latvijā
  • Nekustamā īpašuma apkalpošana
    Sazinieties ar mūsu speciālistiem, lai saņemtu informāciju par pakalpojumiem, biznesa uzsākšanai un atbalstam Latvijā.

Mūsu adrese

BBCRiga

Krāsotāju iela 5
Latgales priekšpilsēta
Rīga, LV-1009, Latvia

Sazinies ar mums

info@bbcriga.com
+371 67-160-320
Skype: bbcriga

Seko mums