Uzņēmuma

REĢISTRĀCIJA

Latvija

BBCRiga piedāvā pakalpojumus uzņēmumu reģistrācijai Latvijā «zem atslēgas». Esot vairāk nekā 10 gadu pieredzei, mēs palīdzam saviem klientiem atvērt firmas visīsākā laikā bez personīgās klātbūtnes.

Kā atvērt uzņēmumu Latvijā

Pieejamu biznesa tipu reģistrācijas salīdzinājumam mēs piedāvājam iepazīties ar šo rakstu mūsu blogā.

Neskatoties uz to, ka Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) ir pats izplatītākais uzņēmuma veids Latvijā, dažādiem komercdarbības veidiem ir piemērotas arī citas biznesa reģistrācijas formas. Sazinieties ar mūsu profesionāliem konsultācijas saņemšanai par piemērotāko jūsu biznesam uzņēmuma reģistrācijas formu.

Firmas atvēršanas process neprasa personīgo klienta klātbūtni nevienā no visa procesa etapiem, kas sastāv no šādiem soļiem: 

1

Reģistrācijas pieteikums

Jūs sazināties ar mums un atstājat reģistrācijas pieteikumu
2

Document parakstīšanai

Mēs nosūtam dokumentus uz elektronisch  pastu. Jūs tos izdrukājat, parakstāt un nosūtat mums atpakaļ.

3

Pagaidu konts

Mēs atveram pagaidu kontu, jūs pārvedat uz to statūtkapitālu. (Ja tiek reģistrēts uzņēmums ar kapitālu, mazāku par 2800 eiro – šo soli var izlaist). 

4

Reģistrācijas pabeigšana

Mēs iesniedzam dokumentus reģistrāciju. Nepieciešamības gadījumā, iesniedzam pieteikumu PVN numura saņemšanai.

5

Pastāvīgs konts

Mēs atveram bankā pastāvīgu kontu. Vēlama klātbūtne vienā no bankas pārstāvniecībām, kaut gan aizvien iespējams bankas formas apliecināt notariāli un pārsūtīt pa pastu.

Simple

Kā nopirkt gatavu firmu

Klientiem, kuri vēlas nopirkt uzņēmumu ar vēsturi un būtisku termiņu no reģistrācijas brīža, mēs piedāvājam pēc izvēles dažādas firmas no mūsu personīgā portfolio. Pērkot gatavu uzņēmumu Latvijā, jūs saņemat firmu ar labu vēsturi, kā arī iespēju operatīvi pārreģistrēt to uz jauno īpašnieku vienas dienas laikā.

Izveidota uzņēmuma pirkuma procedūra Latvijā ir atkarīga no tā, vai uzņēmums tiek pārformēts uz klienta vārda vai tiek izmantots mūsu nominālais serviss:

 1. Ja uzņēmums tiek pārformēts, tad procedūra praktiski neatšķiras no jauna uzņēmuma reģistrācijas (sk. augstāk).
 2. Ja tiek izmantots mūsu nominālais serviss, tad uzņēmumu var izmantot uzreiz pēc mūsu procedūras Due Diligence veikšanas.

Firmas pirkuma vai reģistrācijas priekšrocības caur BBCRiga

Biznesa reģistrācijas process Latvijā ir saistīts ar vairākām grūtībām, kā arī firmas atvēršana bez starpniekiem prasa individuālo klātbūtni visos reģistrācijas etapos. Nodarbojoties ar firmu reģistrāciju Latvijā jau vairāk nekā 10 gadus, mēs nodrošinām saviem klientiem iespēju atvērt savu biznesu bez personīgās klātbūtnes un lieka stresa maksimāli īsos, turklāt piedāvājot izdevīgus cenu piedāvājumus. Uzņēmumu reģistrācijas mūsu galvenās priekšrocības ir:

 • Efektīvi un noregulēti uzņēmumu reģistrācijas procesi: mēs nevēlamies stiept jūsu un savu laiku, tādā veidā nodrošinot firmu pirkumu vai atvēršanu visīsākos laikos.
 • Biznesa atvēršanas un kārtošanas nianšu pārzināšana: bez konsultāciju sniegšanas par vispiemērotāko uzņēmuma formu, mēs palīdzam saviem klientiem ar juridiskiem jautājumiem, kā arī cenšamies atrisināt visas potenciālās problēmas procesa sākuma etapos.
 • Nepieciešamo dokumentu pilnas paketes savākšana: klientiem, kuri vēlas nopirkt vai atvērt firmu Latvijā, mēs pieprasām visus nepieciešamos dokumentus sākuma etapā, savukārt, iesniedzot tos vajadzīgās instancēs. Tādā veidā, jums nerodas nepieciešamība regulāri vākt jaunus papīrus, kas nepieciešami firmas dibināšanai.
 • Par cik mūsu klienti ir biznesmeņi no visas pasaules, mēs izsniedzam dibināšanas dokumentus trīs valodās: latviešu, angļu un krievu valodā, tādā veidā atbrīvojot jūs no nepieciešamības nodarboties ar to tulkošanu turpmākā.
 • Palīdzība bankas konta atvēršanai: pateicoties sadarbībai ar daudzām bankām, mēs piedāvājam saviem klientiem iespēju atvērt bankas kontu Latvijā visīsākos termiņos.

Cik maksā uzņēmums Latvijā

Jaunas firmas reģistrācijas izmaksas Latvijā ir atkarīgas no daudziem faktoriem, piemēram, no uzņēmuma formas, statūtkapitāla, dibinātāju un direktoru skaita, kā arī dokumentu parakstītājas valsts. Gatavu firmu cena atkarīga arī no piedāvājamā uzņēmuma vecuma. Sazinieties ar mums, turpmākās informācijas un konkrēta piedāvājuma saņemšanai.

Papildus pakalpojumi

Bez pakalpojumiem, kas saistīti ar firmas atvēršanu Latvijā, mūsu firma sniedz pilnu servisu spektru turpmākam biznesa atbalstam un vadīšanai, piemēram:

 • Grāmatvedības kārtošana Latvijā
 • Nodokļu un juridiskās konsultācijas
 • Virtuālā biroja noma
 • Palīdzība uzturēšanās atļaujas saņemšanai Latvijā
 • Nekustamā īpašuma apkalpošana

Sazinieties ar mūsu speciālistiem, turpmākās informācijas saņemšanai par pakalpojumiem, biznesa atvēršanai un atbalstam Latvijā.

Cik laika aizņem uzņēmuma reģistrācija

Gadījumā, ja uzņēmumam ir 1 dibinātājs, uzņēmuma reģistrācijas termiņš sastāda 1 darbadienu. Ja uzņēmumam ir vairāk nekā 1 dibinātājs, reģistrācijas termiņš ir 4 darbadienas, taču apmaksājot valsts nodevu trīskāršā apmērā – dokumenti tiek izskatīti 1 dienas laikā. Lai noskaidrotu katra atsevišķa gadījuma reģistrācijas termiņu, lūgums griezties pie mūsu spciālistiem. 

Mūsu adrese

Krāsotāju iela 5
Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1009, Latvia

Sazinies ar mums

Seko mums