Juridiskie pakalpojumi Latvijā

Juridiskas konsultācijas un pilns juridiskais atbalsts privātiem un korporatīviem klientiem

Latvijā

SIA BBCRiga piedāvā korporatīviem un privātiem klientiem juridiskos pakalpojumus Latvijā. Koncentrējoties uz ilgstošu apkalpošanu, mūsu speciālisti nodrošina pilnu juridisko un fizisko personu atbalstu, sniedzot tiem juridiskos pakalpojumus un konsultācijas komerciālo, civilo un imigrācijas tiesību nozarē Latvijas teritorijā.

Firmas BBCRiga piedāvājamie galvenie juridiskie pakalpojumi Latvijā, sevī ietver:

Pilnīgs juridisks atbalsts klientu komercdarbībai un biznesa projektu juridisks atbalsts. Mūsu pastāvīgajiem korporatīvajiem klientiem mēs piedāvājam ilgtermiņa viņu biznesa atbalstu, kā arī viņu privāto projektu juridisko atbalstu, kas ietver daudzos juridiskos pakalpojumus Latvijā, tādi kā darījuma izpēte, juridisko dokumentu sagatavošana un sastādīšana; juridisks atbalsts jebkādiem uzņēmuma vai fiziskas personas darījumiem; kā arī konsultācijas par dažādiem juridiskiem jautājumiem un palīdzību konkrēta speciālista atrašanai nestandarta uzdevumu izpildīšanai. Papildu mūsu speciālisti sniedz šāda veida palīdzību: jebkādu juridisku dokumentu tulkošana un notariāla apliecināšana, apostilizācija un legalizācija.

Par

Civiltiesiskās lietas

BBCRiga juristi piedāvā civiltiesisko un korporatīvo tiesisko lietu kārtošanu, tostarp atbalstu jebkuriem darījumiem, uzņēmumu reģistrāciju un restrukturizāciju, strīdus ar partneriem un klientiem, kā arī darba strīdus.

Administratīvās lietas

BBCRiga piedāvā korporatīvo klientu administratīvo lietu kārtošanu. Piemēram, personu interešu aizsardzība visos administratīvo procesu etapos; juridisko dokumentu sagatavošana un noformēšana; lūgumu un sūdzību sastādīšana utt.

Pārstāvēšana tiesā

Pastāvīgajiem klientiem mēs piedāvājam viņus pārstāvēt tiesā, risinot jebkura veida strīdus jebkuros tiesas procesa etapos.

Patentu un preču zīmju reģistrācija

BBCRiga piedāvā palīdzību patentu, tirdzniecības marku un preču zīmju reģistrēšanai gan Latvijā, gan ārvalstīs.

Palīdzība licenču un atļauju izdošanā

Mēs palīdzam mūsu klientiem saņemt licences, kas nepieciešamas uzņēmējdarbībai Latvijā noteiktās nozarēs. Piemēram, tādas nozares ir: kreditēšana, alkohola un citu akcīzes preču tirdzniecība, apsardzes pakalpojumi, kravu pārvadājumi un cita valsts reglamentēta darbība.

Konsultācijas

Papildus pilnīgai apkalpošanai un juridisko pakalpojumu sniegšanai Latvijā mēs piedāvājam saviem klientiem saņemt konsultācijas no dažādu nozaru pieredzējušiem juristiem, vienmēr palīdzot atrast pareizo risinājumu jebkurai problēmai.

Mūsu adrese

BBCRiga

Krāsotāju iela 5
Latgales priekšpilsēta
Rīga, LV-1009, Latvia

Sazinies ar mums

info@bbcriga.com
+371 67-160-320
Skype: bbcriga

Seko mums