Juridiskie pakalpojumi Latvijā

Latvijā

SIA Baltic Business Consulting (BBCRiga) piedāvā saviem korporatīvajiem un privātajiem klientiem juridiskos pakalpojumus Latvijā. Koncentrējoties uz ilgtermiņa sadarbību, mūsu speciālisti sniedz pilnu atbalstu gan juridiskajām, gan privātpersonām, sniedzot jebkādus juridiskus pakalpojumus un konsultācijas Latvijā.

Paši galvenie juridiskie pakalpojumi Latvijā, kurus piedāvā firma BBCRiga, ietver sevī:

Pilnīgs juridisks atbalsts klientu uzņēmējdarbībai un jebkādu projektu juridisks atbalsts. Mūsu pastāvīgajiem korporatīvajiem klientiem mēs piedāvājam ilgtermiņa viņu uzņēmējdarbības atbalstu, kā arī viņu privāto projektu juridisko atbalstu, kurā ietverta virkne juridisko pakalpojumu Latvijā, tādu kā darījuma izpēte, sagatavošanās juridisko dokumentu sastādīšanai; juridisku atbalstu jebkādiem uzņēmuma vai fiziskas personas darījumiem; kā arī konsultācijas dažādos juridiskos jautājumos un palīdzību konkrēta speciālista atrašanā dažu nestandarta uzdevumu izpildei. Vēl mūsu speciālisti sniedz palīdzību ar tulkošanu un notariālu apstiprināšanu, apostilizāciju un jebkādu juridisku dokumentu legalizāciju.

Par

Civillietas

BBCRiga juristi piedāvā risināt civillietas un korporatīvi-juridiskas lietas, kas ietver sevī dažādus darījumu, reģistrāciju un uzņēmuma restrukturizāciju, strīdus ar partneriem un klientiem, kā arī darba strīdus.

Administratīvās lietas

BBCRiga piedāvā korporatīvajiem klientiem risināt administratīvās lietas. Piemēram, personas interešu aizstāvība visos administratīvā procesa posmos; juridisko dokumentu sagatavošana un noformēšana; lūgumrakstu un sūdzību sastādīšana utt.

Pārstāvēšana tiesā

Pastāvīgajiem klientiem mēs piedāvājam pārstāvēt viņus tiesā dažāda veida strīdu risināšanai jebkurā tiesas procesa posmā.

Preču zīmju un patentu reģistrācija

BBCRiga piedāvā palīdzību patentu, tirdzniecības marku un preču zīmju reģistrācijā gan Latvijā, gan ārvalstīs (caur partneriem).

Palīdzība licenču un atļauju izsniegšanā

Mēs palīdzam saviem klientiem saņemt licences, kas nepieciešamas uzņēmējdarbības veikšanā Latvijā noteiktās jomās. Piemēram, šādas jomas ir: kreditēšanas pakalpojumi, alkohola un citu akcīzes preču tirdzniecība, apsardzes pakalpojumu sniegšana, kravas pārvadājumi un citas valsts regulētas darbības.

Konsultācijas

Papildus pilnu juridisku pakalpojumu sniegšanai Latvijā, mēs saviem klientiem piedāvājam saņemt pieredzējušu dažādu jomu juristu konsultācijas, vienmēr palīdzot atrast pareizu jebkādu problēmu risinājumu.

Mūsu adrese

Krāsotāju iela 5
Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1009, Latvia

Sazinies ar mums

Seko mums