Grāmatvedības ārpakalpojumi vai štata grāmatvedis

Feb 2, 2022 | Finanses, Grāmatvedība, Nodokļi

Tagad, lai izveidotu savu biznesu, nav jāalgo daudz personāla, tas ir nerentabli un neefektīvi. Racionālāk būtu savu grāmatvedību uzticēt trešai organizācijai, kas risinās visus grāmatvedības jautājumus. Mūsu uzņēmums BBCRiga finanšu tirgū Latvijā darbojas jau vairāk nekā 15 gadus. Šajā laikā mums izdevās uzkrāt pieredzi klientu apkalpošanā. Grāmatvedības ārpakalpojumi ir lielisks risinājums maziem uzņēmumiem, kas ietaupīs biznesa īpašnieku laiku un naudu. Mūsdienās arī daudzas vadošās organizācijas izmanto grāmatvedības ārpakalpojumus, lai uzlabotu savus biznesa rezultātus.

Grāmatvedības ārpakalpojuma plusi un mīnusi

Katrs uzņēmējs vēlas uzlabot savu biznesu un pacelt to uz nākamo līmeni, tādēļ ir vērts izmantot progresīvas tehnoloģijas, kas nodrošinās labākus rezultātus. Jāņem vērā visas grāmatvedības ārpakalpojuma priekšrocības un trūkumi un jāizlemj, vai tas ir piemērots jūsu biznesam. Starp priekšrocībām var identificēt:

 • visu grāmatvedību kārtos nevis viens cilvēks, bet vesela profesionāļu komanda: grāmatveži, nodokļu konsultanti, juristi un citi darbinieki;
 • katrs darbinieks iziet sertifikāciju un kvalitātes atlasi, mūsu uzņēmums rūpīgi uzrauga, lai darbā tiktu pieņemti tikai kvalificēti darbinieki;
 • grāmatvedību un tās kvalitāti kontrolē grāmatvedības uzņēmums;
 • visas sankcijas un soda naudas, kas uzliktas grāmatvežu vainas dēļ, sedz ārpakalpojumu uzņēmums;
 • Grāmatvedības ārpakalpojumu svarīgākā priekšrocība ir tā, ka būs iespējams koncentrēties uz globālākām un nopietnākām biznesa problēmām.

Lai gan ārpakalpojumiem ir daudz priekšrocību, ir arī daži trūkumi. Galvenais trūkums ir tas, ka uzņēmuma vadītājs nevar izsaukt grāmatvedi uz biroju un atrisināt jautājumu. Visa grāmatvedība notiek attālināti.

Rezultātā grāmatvedības ārpakalpojumi ir piemēroti uzņēmumam, kas ir gatavs progresēt un attīstīties. Jebkuras izmaiņas uzņēmumam nebūs vieglas, jo tās ir pārmaiņas, taču ārpakalpojumi palīdzēs uzņēmumam būt progresīvākam nākotnē.

Uztīciet grāmatvedības ārpakalpojumus BBCRigai

Ārpakalpojumi jūsu grāmatvedības kārtošanai ir BBCRiga. Mūsu uzticamais grāmatvedības uzņēmums atradīs individuālu pieeju katram klientam, esam gatavi sadarboties un atrast labākos darbiniekus, ko nodrošināt saviem klientiem. Īsi par uzņēmumu:

 • Komanda: Mūsu galvenā vērtība ir profesionālu grāmatvežu komanda. Kadru mainība mums līdzinās nullei un visi grāmatveži ir mūsu personāls uz pastāvības principa.
 • Pieredze: 15 gadu darba pieredze ar pilnīgi dažādām uzņēmējdarbības nozarēm. Nozaru galvenais saraksts dots zemāk.
 • Kvalitātes kontrole: galvenais grāmatvedis kontrolē grāmatvežu darbu, un visi nodokļu pārskati tiek iesniegti tikai pēc atbilstošas pārbaudes un apstiprināšanas.
 • Due diligence: Mēs ļoti nopietni izturamies pret jaunām likumdošanas prasībām cīņā pret naudas atmazgāšanu un izvairīšanos no nodokļu apmaksas. 2019.gadā mēs izveidojām iekšējo nodaļu compliance ‒ klienta darījumu monitoringam, kas ļauj mums minimizēt gan pašu riskus, gan arī visu mūsu klientu riskus.
 • Klientu darbības jomas: Mēs strādājam ar daudzām nozarēm, piemēram: tirdzniecību, ražošanu, loģistiku, izglītību, IT un citām.
 • Pārredzama cenu veidošana: esam izstrādājuši cenu politiku, kas atkarīga no diviem mainīgiem: dokumentu aprites un darbinieku skaita uzņēmumā.

Minimālā maksa par grāmatvedības uzskaites kārtošanu aktīvā uzņēmumā ar darbiniekiem un ikmēneša pārskatiem sastāda 100 eiro + 21% PVN. Par šo cenu parasti apkalpo visus nelielos uzņēmumus (1‒2 darbinieki un 20‒25 dokumenti katru mēneši). Neaktīviem uzņēmumiem ar minimālu darbību, kuriem vajadzīgs tikai gada pārskats, maksa sastāda 50 eiro gadā + 21%. Lai detalizētāk iepazītos ar mūsu cenrādi un līgumu par grāmatvedības apkalpošanu, lūdzam sazināties ar mūsu menedžeriem.

Kompānija BBCRiga ir gatava saviem klientiem piedāvāt labāko grāmatvežu pakalpojumus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, varat apmeklēt sadaļu Grāmatvedības pakalpojumi.

Citas ziņas, kas jums varētu patikt

Pievienojieties BBCRiga un pacelsim jūsu biznesu jaunās virsotnēs

9 + 1 =

Kontakti