Online juridiskas konsultācijas Latvijā

Feb 2, 2022 | Jurisprudence

Kompānija BBCRiga piedāvā saviem klientiem kvalitatīvus juridiskos pakalpojumus Latvijā. Advokāti ir gatavi sniegt klientam juridisko atbalstu saskaņā ar visiem Latvijas Republikas likumiem. Juridiskās konsultācijas ir pieejamas civiltiesību, imigrācijas un komerctiesību jautājumos.

Kā konsultēties ar juristu Online

Katram uzņēmuma vadītājam var rasties situācija, kad viņam ir nepieciešamas juridiskās konsultācijas, un ne vienmēr ir iespējams tikties klātienē, tāpēc BBCRiga sniedz tiešsaistes juridisko konsultāciju pakalpojumus. Lai saņemtu jurista palīdzību tiešsaistē Latvijā, ir jāzina pieteikšanās kārtība:

  1. Pieteikums. Vispirms jums vajadzētu piezvanīt juristam un pastāstīt par savu jautājumu, tad pieredzējis jurists varēs pastāstīt par tiešsaistes konsultācijas izmaksām un procesu.
  2. Pēc vienošanās par turpmāko sadarbību klientam būs jānosūta nepieciešamie dokumenti. Fiziskai un juridiskai personai dokumentu saraksts būs atšķirīgs.
  3. Pēc tam, kad mūsu uzņēmums saņems un pārbaudīs visus Jūsu dokumentus, saskaņā ar Latvijas likumdošanu, nosūtīsim Jums rēķinu par tiešsaistes konsultācijas apmaksu ar apmaksas termiņu
  4. Pēc tam klients var izvēlēties konsultācijas veidu mutiskā vai rakstiskā veidā. Rakstiski advokāts sniedz atsauces uz spēkā esošajiem Latvijas likumiem un Latvijas likumu galvenajiem noteikumiem, kas regulē klienta strīda risināšanu.

Rezultātā tiešsaistē varēsiet saņemt kvalificētu palīdzību no labākajiem juristiem. Mūsu uzņēmums garantē konfidencialitāti un individuālu pieeju saviem klientiem. Pakalpojuma izmaksas ir jānoskaidro personīgi.

Online juridisko konsultāciju priekšrocības

Mūsu uzņēmumā Jūs varat saņemt savas drošības garantiju juridiskajos jautājumos. Online juridisko konsultāciju priekšrocības:

  • jūs varat ietaupīt laiku sanāksmēm, nokļūšanai vajadzīgajā birojā;
  • tiešsaistes juridiskās konsultācijas parasti ir lētākas nekā reālas tikšanās ar juristiem;
  • klients jūtas mierīgāks savā teritorijā;
  • ir laiks sagatavoties konsultācijai un  kvalificētāk atbildēt uz visiem jautājumiem.

Visi šie plusi liecina, ka tagad nav nepieciešams iziet no mājas vai biroja, lai saņemtu profesionālu juristu palīdzību. Papildinformāciju skatiet sadaļā Juridiskie pakalpojumi.

Juridiskais birojs BBCRiga

Mūsu uzņēmums vienmēr ir izcēlies ar daudzām pozitīvām īpašībām, kas palīdzēja klientiem izvēlēties mūs. Pirmkārt, mūsu firma strādā Latvijas tirgū jau vairāk nekā 15 gadus, kuru laikā esam iemācījušies strādāt ar dažādiem klientiem un sniegt viņiem juridiskas konsultācijas. Tāpat mūsu komandā strādā tikai kvalificēti darbinieki, kuri ir rūpīgi atlasīti un kuriem uzticamies. Mūsu juristi sniedz šādus pakalpojumus: lietas izpēte, dokumentācijas sagatavošana, juridiskais atbalsts, juridiskās konsultācijas vai tiešsaistes konsultācijas.

Tagad daudziem cilvēkiem nav iespējas doties uz ilgstošām sanāksmēm ar juristiem, tāpēc viņi dod priekšroku tiešsaistes (online) juridiskām konsultācijām. Šeit Jūs varat saņemt kvalitatīvu un ātru palīdzību no Latvijas labākajiem speciālistiem jurisprudences jomā.

Lai pēc iespējas ātrāk un kompetenti atrisinātu problēmu, ar kuru saskaraties, sagatavojiet visus nepieciešamus dokumentus un apsveriet visu, ko vēlaties jautāt juristam. Jo skaidrāk un pareizāk tiks uzdoti jautājumi, jo pareizāku atbildi sniegs mūsu jurists.

Citas ziņas, kas jums varētu patikt

Pievienojieties BBCRiga un pacelsim jūsu biznesu jaunās virsotnēs

13 + 11 =

Kontakti