Bizness Latvijā: infografika ar 2014.gada rezultātiem

Mar 26, 2015 | Jurisprudence, Latvija

Šā gada sākumā mēs esam izveidojuši informatīvu grafiku, kurā uzskatāmi attēloti galvenie uzņēmējdarbības rādītāji Latvijā 2014. gadā.

Pēc materiālu no dažādiem avotiem izpētes un informācijas savākšanas par interesantākajiem Latvijas uzņēmumiem, mēs tos uzskatāmi attēlojām informatīvajā grafikā, ar kuru var iepazīties zemāk.

Bizness Latvijā: infografika ar 2014.gada rezultātiem

Izpētot galvenos rādītājus no dažādiem avotiem, mēs nācām pie atzinuma, ka stāvoklis uzņēmējdarbības jomā Latvijā ar katru gadu uzlabojas. Pirmkārt, par to liecina neizsīkstošā ārzemju uzņēmēju interese investēt Latvijas uzņēmumos. Turklāt arvien vairāk investoru ir ieinteresēti iegūt uzturēšanās atļauju Latvijā, it īpaši izrādot interesi par luksusa klases nekustamajiem īpašumiem mūsu valstī. Vislielāko interesi par uzturēšanās atļauju iegūšanu Latvijā ir izrādījuši Krievijas, Ķīnas un Ukrainas iedzīvotāji. Bez investoriem 2014. gads ir bijis veiksmīgs arī vienkāršajiem iedzīvotājiem, par ko liecina vidējas darba algas pieaugums par 8 %.

2014. gadā pavisam 14 812 uzņēmēju ir nolēmuši atvērt uzņēmumu Latvijā, kas ir par 10 % mazāk nekā 2013. gadā. 93 % gadījumu par vēlamāko uzņēmuma formu tika izvēlēts atvērt SIA.

Konsultāciju saņemšanai par uzņēmuma nodibināšanu un uzņēmējdarbības veikšanu Latvijā Jūs jebkurā laikā variet sazināties ar mūsu speciālistiem. „Baltic Business Consulting” piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu saistībā ar uzņēmuma reģistrāciju Latvijā, kā arī turpmāku atbalsta pakalpojumu saņemšanu.

Citas ziņas, kas jums varētu patikt

Kāpēc izmantot personāla atlases pakalpojumus?

Kāpēc izmantot personāla atlases pakalpojumus?

Mūsdienu pasaulē, kur darba tirgū valda arvien lielāka konkurence, kvalificētu darbinieku meklēšana un atlase kļūst par īstu mākslu. Tas ir sarežģīts uzdevums, kas prasa ievērojamus uzņēmuma laika un finanšu resursus. Ja jums nav pieredzējušu personāla speciālistu,...

Pievienojieties BBCRiga un pacelsim jūsu biznesu jaunās virsotnēs

13 + 15 =

Kontakti