Virtuālais

Birojs Rīgā

Birojs

Mūsu uzņēmums ir viens no pirmajiem Rīgā, kas piedāvā virtuālā ofisa pakalpojumus, – un pirmais Latvijā, kas piedāvā nomā juridiskās adreses. Mūsu detalizēto rakstu par riskiem un priekšrocībam, saistītiem ar virtuālo biroju Latvijā, var izlasīt blogā.

Juridiskās un pasta adreses noma - 600€ gadā
  1. Juridiskā adrese ir nepieciešams nosacījums jebkuram Latvijas uzņēmumam, tāpat kā ārvalstu komersantu pārstāvniecībām. Saskaņā ar LR Komerclikumu, juridiskā adrese ir adrese, pēc kura ir pieejama uzņēmuma valde. Tā kā mēs klientam pieprasām pilnvaru pārstāvēt viņa intereses pēc uzņēmuma reģistrācijas vietas, tad formāli likuma prasība tiek uzskatīta par izpildītu.
  2. Pēc šīs adreses mēs saņemam jūsu korespondenci un/vai sūtījumus. Atkarībā no jūsu atstātām instrukcijām, uzglabājam, pārsūtam skenētā veidā vai pa pastu pēc jūsu norādītās adreses, vai izsniedzam jūsu uzticamības personai. Jūs varat norādīt mūsu adresi uz vizītkartēm, vietnē, uz veidlapām utt.
Tālruņa numurs - 255€ gadā
Katram klientam tiek piešķirts atsevišķs (personīgais) tālruņa numurs, uz kura zvaniem sekretārs stādās priekšā klienta uzņēmuma vārdā, krievu, latviešu un angļu valodā. Atbilstoši instrukcijai, viņš fiksē pieņemtos ziņojumus un nodod jūsu atstāto informāciju. Jūs būsiet nekavējoties informēti par visiem ieejošiem zvaniem, jebkurā jums ērtā veidā. Tāpat jūs varat pāradresēt zvanus no mūsu tālruņa uz savu numuru un atpakaļ.
Faksa numurs - 90€ gadā
Visi saņemtie uz jūsu adresi faksi tiek pārsūtīti jums uz e–mail, bet nosūtīt faksus jūs varat tieši no sava personīgā datora, uzstādot attiecīgu programmatūru.
Konferenču telpa - 20€ stundā
Jūs varat izmantot mūsu telpu, kas paredzēta pārrunu novadīšanai. Telpa paredzēta 6–10 cilvēkiem, aprīkota ar konferences galdu un citām mēbelēm, 60–collu televizoru prezentācijas sarīkošanai un kondicionieri.
Darba vietas - 10€ stundā
Jūs varat izmantot speciāli aprīkotas darbavietas ar datoriem, visu nepieciešamo biroja tehniku, piekļuvi Internetam, telefonu un faksu. Jūs varat paši izdrukāt, skenēt un sašūt dokumentus, vai uzdot to sekretāram.
Uzņēmuma interneta vietnes izveide - no 300€
Mūsdienās uzņēmuma interneta vietne ir ne tikai pārdošanas instruments vai vizītkarte, bet arī svarīga virtuālā biroja daļa. Klātbūtne internetā – tas ir papildu apliecinājums uzņēmuma klātbūtnei tirgū, kas pozitīvi ietekmē uzņēmuma kopējo tēlu. Mēs sadarbojamies ar vairākām aģentūrām, kuras nodarbojas ar interneta vietņu izstrādi un to izvietošanu “zem atslēgas”. Tas ietver sevī interneta vietnes izstrādes pilnu pakalpojumu klāstu, sākot no programmēšanas, hostinga un beidzot ar tekstu izveidi un vizuālajiem materiāliem. Interneta vietnes cenas no 300 līdz 1000 EUR atkarībā no sarežģītības un klienta īpašajām vajadzībām.

Visas cenas norādītas bez PVN

Birojs

Mūsu adrese

Krāsotāju iela 5
Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1009, Latvia

Sazinies ar mums

Seko mums