Personāla vadība

Jūsu partneris efektīvā personāla vadībā

Personāla

Par mums

Sākot ar 2020. gadu, esam aktīvi attīstījuši virzienu, kas saistīts ar personāla vadības pakalpojumu sniegšanu. Mūsu klienti labprāt deleģē mums jautājumus, kas saistīti ar personālu meklēšanu, atlasi, sarunām, darba pieņemšanu un atlaišanu. Sekojot klientu interesēm, esam paplašinājuši savu darbības jomu un šobrīd sniedzam pilnu pakalpojumu klāstu vairākas jomās.

Pieprasītākais virziens ir darbinieku meklēšana un atlase. Mēs izmantojam dažādas metodes, sākot no cilvēku “paziņu” meklēšanas sociālajos tīklos līdz vakanču ievietošanai internetā, un no anketas un testēšanas līdz klienta atlases nodrošināšanai ar piemērotākajiem kandidātiem.

Sniedzam arī EOR (Employer of Record) pakalpojumus, kas ļauj ārvalstu uzņēmumiem pieņemt darbā personālu Latvijā bez parstāvniecības atvēršanas Latvijā. Veicam visus ar darba attiecībām saistītos administratīvos un juridiskos uzdevumus, tai skaitā darba līgumu slēgšanu, atskaites sagatavošanu un nodokļu nomaksu.

Mēs sniedzam arī personāla nomas pakalpojumus, kas ļauj uzņēmumiem uz laiku palielināt savu darbaspēku, pamatojoties uz mainīgajām biznesa vajadzībām. Pašreiz mēs specializējamies personāla nomā finanšu un juridiskās nozares, bet esam gatavi piedāvāt pakalpojumus arī citās jomās atbilstoši klienta vajadzībām. Lūdzu, sazinieties ar mums, lai iegūtu jaunāko informāciju, jo mēs vienmēr cenšamies sekot līdzi mainīgajām tirgus tendencēm un klientu pieprasījumiem.

Mūsu pakalpojumi

Personāla atlases pakalpojumi

Mūsu uzņēmums piedāvā personāla atlases pakalpojumus, kas palīdzēs atrast labākos kandidātus jebkurai vakancei. Mēs specializējamies administratīvā, vadības, klientu atbalsta un apkalpojošā personāla atlasē.  Piedāvājam individuālu pieeju katram klientam, kas ļauj atrast labāko kandidātu katrai vakancei

EOR pakalpojumi

BBCRiga piedāvā risinājumus darbinieku nodarbināšanai valstī, kurā klientam nav juridiskas personas. Mēs rūpējamies par dokumentu kārtošanu, līgumiem un nodokļiem. Mēs palīdzam nokārtot darba atļaujas un nodrošinām darbinieku sociālās garantijas. Jūs varat koncentrēties uz uzņēmējdarbību, tajā laikā kad mēs rūpējamies par darba attiecībām. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par mūsu pakalpojumiem.

Personāla noma

Personāla noma ir lielisks risinājums uzņēmumiem, kuriem nepieciešami pagaidu darbinieki, kā arī tiem, kuri nevēlas tērēt laiku un resursus personāla meklēšanai un komplektēšanai. Mūsu uzņēmums piedāvā personāla nomas pakalpojumus dažādās darbības jomās. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas un ļaujiet mums atrast labāko personāla risinājumu jūsu vajadzībām.

Darba vīzas/darba atļaujas

Profesionālais atbalsts darba vīzas un darba atļaujas iegūšanas procesā. Mums ir vairāku gadu pieredze migrācijas tiesību jomā un juridisko pakalpojumu sniegšanā ārvalstu pilsoņu nodarbinātības jomā.  Palīdzēsim atrast optimālus risinājumus, noformēt visus nepieciešamus dokumentus, un sniegsim konsultācijas. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par mūsu pakalpojumiem.

Uzticieties profesionāļiem - mēs sniedzam pakalpojumus jau vairāk nekā 13 gadus!