Personāla atlases pakalpojumi

Personāla atlase: mūsu pakalpojumi

Personāla

Efektīva darbinieku atlase: jūsu ceļš uz veiksmīgu uzņēmējdarbību

Jebkura biznesa panākumi ir atkarīgi no tā darbinieku kvalifikācijas un pieredzes. Tāpēc personāla atlasei ir liela nozīme biznesa mērķu sasniegšanā. Mūsu uzņēmums piedāvā personāla atlases pakalpojumus, kas palīdzēs atrast labākos kandidātus jebkurai vakancei.

Par mums

Mēs garantējam augstu pakalpojumu kvalitāti, pateicoties mūsu pieredzējušajiem un profesionālajiem speciālistiem. Mēs vienmēr cenšamies atrast piemērotākos kandidātus katram amatam. Mūsu specializācija ir:

  • Administratīvais personāls
  • Vadības personāls
  • Atbalsta un klientu apkalpošanas personāls

Mūsu pakalpojumus jau izmanto vairāk nekā 20 uzņēmumi, un esam veiksmīgi atlasījuši saviem klientiem administratorus, biroju vadītājus, dažāda līmeņa un dažādu uzņēmumu departamentu vadītājus, klientu apkalpošanas vadītājus, loģistikas vadītājus.

Mēs pievēršam uzmanību katrai detaļai, sākot no darba prasību noteikšanas līdz interviju vadīšanai un kandidātu izvērtēšanai. Mēs piedāvājam individuālu pieeju katram klientam, kas ļauj atrast labāko kandidātu katrai vakancei. Mūsu pieredze ļauj mums izskatit gan vietējos, gan ārzemju darbiniekus jo mēs varam un spējam iegūt darba atļaujas jebkuras valsts pilsoņiem. Pat ja jums un jūsu biznesam šādas pieredzes, mēs paši parūpēsimies par šīm niansēm.

Ja jums nepieciešama profesionālie personāla atlases pakalpojumi  jūsu uzņēmumam, lūdzu, sazinieties ar mums! Mūsu uzņēmums palīdzēs jums atrast labākos kandidātus un nodrošināt jūsu biznesa panākumus

Mūsu pakalpojumi

Personāla atlases pakalpojumi

Mūsu uzņēmums piedāvā personāla atlases pakalpojumus, kas palīdzēs atrast labākos kandidātus jebkurai vakancei. Mēs specializējamies administratīvā, vadības, klientu atbalsta un apkalpojošā personāla atlasē.  Piedāvājam individuālu pieeju katram klientam, kas ļauj atrast labāko kandidātu katrai vakancei

EOR pakalpojumi

BBCRiga piedāvā risinājumus darbinieku nodarbināšanai valstī, kurā klientam nav juridiskas personas. Mēs rūpējamies par dokumentu kārtošanu, līgumiem un nodokļiem. Mēs palīdzam nokārtot darba atļaujas un nodrošinām darbinieku sociālās garantijas. Jūs varat koncentrēties uz uzņēmējdarbību, tajā laikā kad mēs rūpējamies par darba attiecībām. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par mūsu pakalpojumiem.

Personāla noma

Personāla noma ir lielisks risinājums uzņēmumiem, kuriem nepieciešami pagaidu darbinieki, kā arī tiem, kuri nevēlas tērēt laiku un resursus personāla meklēšanai un komplektēšanai. Mūsu uzņēmums piedāvā personāla nomas pakalpojumus dažādās darbības jomās. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas un ļaujiet mums atrast labāko personāla risinājumu jūsu vajadzībām.

Darba vīzas/darba atļaujas

Profesionālais atbalsts darba vīzas un darba atļaujas iegūšanas procesā. Mums ir vairāku gadu pieredze migrācijas tiesību jomā un juridisko pakalpojumu sniegšanā ārvalstu pilsoņu nodarbinātības jomā.  Palīdzēsim atrast optimālus risinājumus, noformēt visus nepieciešamus dokumentus, un sniegsim konsultācijas. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par mūsu pakalpojumiem.

Uzticieties profesionāļiem - mēs sniedzam pakalpojumus jau vairāk nekā 13 gadus!