Лондон для небогатых

ko.ru, 15 novembris 2015
Raksts ir pieejams tikai krievu valodā, atvainojiet par neērtībām.
Lasīt tālāk

Virtuālā ofisa īpatnības Latvijā

Offshorewealth, 10 jūnijs 2013
Sakarā ar to, ka pēdējā laikā Latvija iegūst aizvien populārākas jurisdikcijas statusu starptautiskā biznesā, virtuālā ofisa pakalpojums kļūst īpaši pieprasīts. Kontroles institūcijas un likuma prasības neapmierina tikai uzņēmuma faktiskās juridiskās adreses esamība divistabu dzīvokļa veidā, kurā reģistrēti vairāk nekā 20 uzņēmumi. Tāpēc uzņēmumam ir jābūt uzticamam un vēlams to pavadīt ar tādiem ofisa pakalpojumiem, kā telefons, fakss, vietne, e–mail utt.
Lasīt tālāk

Holdingu režīms Latvijā: attīstības perspektīvas

Bizness & Baltija, 07 decembris 2012
Mūsu uzņēmums uzmanīgi seko tam, ko runā un raksta šajā sakarā, un varu pateikt, ka no grozījumu izdarīšanas brīža likumā «Par uzņēmumu ienākuma nodokli», tika izteikti pietiekami liels visdažādāko viedokļu skaits. Daudzi runā par to, ka valsts nav gatava, vai ka pret valsti nav pienācīgas uzticēšanās, vai ka Latvija neasociējas ar tādām jurisdikcijām kā Kipra, Malta, Nīderlande utt. No otras puses, pastāv arī daudz pozitīvi viedokļi: ģeogrāfiskais tuvums NVS, attīstīta banku sistēma, konkurētspējīgas cenas, krievu valodas lietošana utt. Vienu var pateikt precīzi: vēl ne reizi nav izskanējis viedoklis, ka šis lēmums – muļķīgs vai kaitīgs valstij. Jā, ir jautājumi, piesardzība, šaubas, bet tas, ka šis trends kopumā ir pareizs, – tas ir viennozīmīgi, – noslēdza I.Okss, konsaltinga uzņēmuma Baltic Business Consulting pārvaldošais partneris.
Lasīt tālāk

Vai Latvija gatava holdingu dibināšanai?

Bizness & Baltija, Forums, 21 septembris 2012
Pēc Igora Oksa, konsaltinga uzņēmuma Baltic Business Consulting pārvaldošā partnera viedokļa, nepieciešams skaidri saprast, ka līdz ar holdinga režīma ieviešanu, Latvija ieiet pilnīgi jaunā tai tirgū, kur nāksies konkurēt ar tādām populārām jurisdikcijām kā Nīderlande, Luksemburga, Kipra un Malta. «Turklāt es uzskatu, ka valstij ir visas iespējas stabili ieņemt savu nišu šajā tirgū. Vienkārši nepieciešams skaidri noteikt savu klientu, bet nosakot klientu, varēs strādāt pie konkurētspējas paaugstināšanas», – atzīmēja sarunā ar «Forumu» Igors Okss.
Lasīt tālāk

VID un nodokļu maksātāji nesaprot viens otru

Bizness & Baltija, 15 jūnijs 2012
Likuma «Par uzņēmumu ienākuma nodokli» neskaidrie formulējumi, dod VID plašas iespējas atzīt par saimniecisko darbību gandrīz jebkuru darījumu ar nekustamo īpašumu un piespiest pārdevēju norēķināties ar valsti. «Nekur likumā nav pateikts, ka VID ir tamlīdzīgas pilnvaras atzīt vai neatzīt darbību par saimniecisku», – paskaidroja «Банкам & Финансам» Igors Dživaga, uzņēmuma Baltic Business Consulting jurists.
Lasīt tālāk

Klienti pieprasa no juristiem pārliecību

Bizness & Baltija, 09 decembris 2011
Pēc BALTIC BUSINESS CONSULTING novērojumiem, darījumos ar nekustamo īpašumu gandrīz ir izzuduši vidējās klases klienti – palikuši tikai ar pienācīgiem līdzekļiem. Cilvēki ar vidējiem ienākumiem cenšas risināt radušās problēmas ar saviem spēkiem, jo bieži vien nevar sev atļauties kvalificētu juristu.
Lasīt tālāk

Kā iznomāt visu biznesu

Bizness & Baltija, 12 augusts 2009
Ja firmai ir nācies «optimizēties» līdz štatam no dažiem cilvēkiem, daudzās situācijās ir vērts padomāt par to, lai strādātu mājās, bet imidžam un retajām tikšanās ar partneriem un klientiem, izmantot virtuālo ofisu pakalpojumus. Tādus pakalpojumus Rīgā sniedz virkne firmas un ofisa centri: piemēram, Rīgas ofisa centrs vai Baltic Business Consulting.
Lasīt tālāk

Virtuālais birojs

Bizness & Baltija, 18 novembris 2007
Latvijā radies jauns biznesa paveids – virtuālie ofisi. Var iznomāt pasta adresi, kas parasti izvietota kaut kur centrā, Skolas, Antonijas ielā vai solīdā ofisa ēkā. Uz vizītkartes adrese izskatīsies iespaidīgi. Uzņēmums Baltic Business Consulting piedāvā vēl stilīgāku pakalpojumu. Pakalpojumu sauc «Reālais ofiss».
Lasīt tālāk
Sazinieties ar mums
E-pasts
Ziņojums
Sūtam...
Matīsa 79/3 - 1, Riga, LV-1009, Latvija +371 67-160-320
Izstrādāts Aivako