Cilvēkresursu vadība

Efektivitāte un Profesionalitāte

Personāla

Par mums

Jebkura biznesa panākumi ir atkarīgi ne tikai no kvalitatīva produkta vai pakalpojuma, bet arī no profesionāļu komandas, kas spēj pārvērst jūsu idejas realitātē. Mēs esam gatavi Jums palīdzēt personāla vadībā, nodrošinot uzticamu partnerību un augstākā līmeņa servisu personāla atlases, darbinieku pieņemšanas un EOR pakalpojumu jomā.

Par mums

Mūsu specializācijas

Vadošais personāls: mēs palīdzam Jums atrast kvalificētus vadītājus un menedžerus, kuri var efektīvi vadīt komandu un sasniegt savus mērķus.

Administratīvais personāls: Atlasīsim pieredzējušus administratīvos speciālistus, kas nodrošinās Jūsu biroja netraucētu darbību.
Finanšu personāls: Mēs atradīsim Jums kvalificētus finanšu speciālistus, kas palīdzēs maksimāli efektīvi pārvaldīt Jūsu uzņēmuma finanses.

Šaura profila speciālisti: Mēs specializējamies šaura profila speciālistu piesaistē dažādās jomās, kas ļauj atrisināt sarežģītus uzdevumus, kam nepieciešamas specializētas prasmes.

Mēs novērtējam Jūsu laiku un zinām, ka stratēģiski lēmumi prasa Jūsu uzmanību. Tāpēc mēs iesakām atbrīvot sevi no operatīvajiem uzdevumiem, deleģējot tos mums.

Katrs klients mums ir unikāls. Katrai situācijai pieejam individuāli, palīdzot noteikt, kad vislabāk ir pieņemt darbā darbinieku un kad izmantot nomu vai EOR pakalpojumus. Mums nav nekādu ierobežojumu – palīdzēsim atrast un pieņemt darbā personālu no citām valstīm, pavadot viņus katrā posmā.

Sazinieties ar mums, lai iegūtu sīkāku informāciju. Mēs vienmēr esam gatavi palīdzēt Jums izveidot profesionāļu komandu, kas palīdzēs Jūsu biznesam attistīties.

Mūsu pakalpojumi

Personāla atlases pakalpojumi

Mūsu uzņēmums piedāvā personāla atlases pakalpojumus, kas palīdzēs atrast labākos kandidātus jebkurai vakancei. Mēs specializējamies administratīvā, vadības, klientu atbalsta un apkalpojošā personāla atlasē.  Piedāvājam individuālu pieeju katram klientam, kas ļauj atrast labāko kandidātu katrai vakancei

EOR pakalpojumi

BBCRiga piedāvā risinājumus darbinieku nodarbināšanai valstī, kurā klientam nav juridiskas personas. Mēs rūpējamies par dokumentu kārtošanu, līgumiem un nodokļiem. Mēs palīdzam nokārtot darba atļaujas un nodrošinām darbinieku sociālās garantijas. Jūs varat koncentrēties uz uzņēmējdarbību, tajā laikā kad mēs rūpējamies par darba attiecībām. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par mūsu pakalpojumiem.

Personāla noma

Personāla noma ir lielisks risinājums uzņēmumiem, kuriem nepieciešami pagaidu darbinieki, kā arī tiem, kuri nevēlas tērēt laiku un resursus personāla meklēšanai un komplektēšanai. Mūsu uzņēmums piedāvā personāla nomas pakalpojumus dažādās darbības jomās. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas un ļaujiet mums atrast labāko personāla risinājumu jūsu vajadzībām.

Darba vīzas/darba atļaujas

Profesionālais atbalsts darba vīzas un darba atļaujas iegūšanas procesā. Mums ir vairāku gadu pieredze migrācijas tiesību jomā un juridisko pakalpojumu sniegšanā ārvalstu pilsoņu nodarbinātības jomā.  Palīdzēsim atrast optimālus risinājumus, noformēt visus nepieciešamus dokumentus, un sniegsim konsultācijas. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par mūsu pakalpojumiem.

Uzticieties profesionāļiem - mēs sniedzam pakalpojumus jau vairāk nekā 13 gadus!