Konta atvēršana bankā

Mēs uzturam labas attiecības ar daudzām bankām un mums ir pietiekama pieredze palīdzības sniegšanā klientiem, atverot kontus. Mēs palīdzēsim Jums pareizi izvēlēties banku, ātri un korekti noformēt dokumentu paketi, aizpildīt bankas formas, iesniegt rekomendācijas un organizēt tikšanās. Dažos gadījumos, mēs varam patstāvīgi apliecināt dokumentus un veikt klienta identifikāciju, kas būtiski paātrina konta atvēršanas procedūru.

Bet, sakarā ar to, ka bankas konta atvēršanai aizvien biežāk vajadzīga personīgā klātbūtne, šajā tabulā esam apkopojuši banku pārstāvniecību un ofisu sarakstu, ar kurām mēs sadarbojamies.

Mēs sadarbojamies ar šādām Latvijas bankām

Ārvalstu bankas

www.llb.liLihtenšteina
www.loyalbank.comSentvinsenta un Grenadīnas

Cik maksā mūsu pakalpojumi

Tiem, uzņēmumiem, kurus jūs reģistrējat vai pērkat pie mums, bankas kontu jebkurā Latvijas bankā mēs atveram par 50 EUR. Visos citos gadījumos, konta atvēršana Latvijas bankā maksā no 100 līdz 200 EUR, visās citās bankās no 300 līdz 500 EUR.

Vai nepieciešama personīgā klātbūtne

Pirmkārt, tas ir atkarīgs no pašas bankas politikas. Vairums gadījumos, bankas pieprasa personīgo klātbūtni vienā no savām filiālēm.

Tajos gadījumos, kad pēc vienošanās nosacījumiem ar banku, mūsu uzņēmumam ir tiesības patstāvīgi īstenot klientu identifikāciju un apliecināt bankas formas, personīgā klātbūtne bankā nav vajadzīga. Turklāt, dažos gadījumos, bankas formu parakstīšanu var apliecināt pie notāra. 
Sazinieties ar mums
E-pasts
Ziņojums
Sūtam...
Matīsa 79/3 - 1, Riga, LV-1009, Latvija +371 67-160-320
Izstrādāts Aivako