Grāmatvedības apkalpošana, juridiskā apkalpošana un konsultācijas, uzņēmumu reģistrēšana un citi pakalpojumi biznesam

BBCRiga – finanšu konsaltinga pakalpojumi Jūsu biznesam Latvijā

Uzņēmuma reģistrācijaGrāmatvedības pakalpojumi
Konsaltinga pakalpojumi biznesam - grāmatvedības apkalpošana, juridiskās konsultācijas, SIA dibināšana un uzņēmuma reģistrācija, kopstrādes telpu noma

Mūsu pakalpojumi biznesam

Uzņēmumu dibināšana un reģistrācija Latvijā

Sniedzam pilnu pakalpojumu klāstu, kas nepieciešams uzņēmuma dibināšanai un reģistrācijai Latvijā un sniedzam papildus pakalpojumus, tai skaitā grāmatvedības un juridiskos pakalpojumus. Strādājam gan ar rezidentiem, gan nerezidentiem.

uzņēmuma reģistrēšana

Grāmatvedības pakalpojumi

Sniedzam grāmatvedības pakalpojumus uzņēmumiem un privātuzņēmējiem jau vairāk nekā 15 gadus.
Palīdzam dažādu nozaru uzņēmumiem ar grāmatvedības uzskaiti. Pilns grāmatvedības serviss – finanšu grāmatvedība, nodokļu deklarācijas, nodokļu konsultācijas, finanšu pārskatu sagatavošana u.c.

Grāmatvedības pakalpojumi

Juridiskie pakalpojumi

Piedāvājam juridiskos pakalpojumus Latvijā fiziskām un juridiskām personām. Nodrošinām pilnu juridisku atbalstu Jūsu biznesam Latvijā.

Garantējam profesionālu juridisko palīdzību krimināllietās, administratīvajās, civillietās, finanšu strīdos u.c.

Juridiskie pakalpojumi

Kopstrādes telpas jeb coworking space Rīgā

Kopstrādes telpa (Coworking) ir mūsdienīga darba telpa ar atsevišķiem birojiem, konferenču telpām, sanāksmju telpām, virtuvi un privātu autostāvvietu. Mūsdienīgs birojs, kas pieejams 24/7.

Mūsu mājīgā kopstrādes telpa Rīgā ir piemērota gan ārštata darbiniekiem, gan mazo uzņēmumu īpašniekiem.

Kopstrādes telpas

Biežāk uzdotie jautājumi par grāmatvedības pakalpojumiem

1. Cik maksā grāmatvedības pakalpojumi?

Grāmatvedības pakalpojumu cenu var ietekmēt uzņēmuma darījumu sarežģītība, darbības veids un nodokļu režīms, kā arī cena ir atkarīga no iesniedzama dokumentu skaita, darbinieku skaita un darbam patērētā laika.
Grāmatvedības apkalpošanas cena katram klientam tiek noteikta individuāli. Piedāvājam sazināties ar mums un mēs piedāvāsim labāko grāmatvedības apkalpošanas cenu.

2. Vai mēs sniedzam garantijas par mūsu pakalpojumu kvalitāti?

Mūsu grāmatvedības pakalpojumi ir civiltiesiski apdrošināti, tas nozīmē, ka mēs sniedzam grāmatvedības pakalpojumus ar garantiju.

3. Cik bieži un kā vajag iesniegt dokumentus grāmatvedim?

Grāmatvedības dokumentus ir nepieciešams nodot vismaz reizi mēnesī. Elektroniskus dokumentus var iesniegt pa e-pastu, bet papīra dokumentus mūsu birojā vai ar kurjeru.

4. Kādas ir atšķirības starp algotu grāmatvedi un grāmatvedības ārpakalpojumu kompāniju?

Pa štata grāmatvedi jāmaksā sociāli nodokļi pat ja viņš slimo, štata darbiniekam vajag nodrošināt darba vietu, tehniku utt. Izmantojot ārpakalpojumu grāmatvedības pakalpojumus Jums nebūs šo problēmu. Algots grāmatvedis savas kļūdas varēs segt tikai algas apmērā, bet  ārpakalpojumu grāmatvedības uzņēmums sniegs garantijas.

5. Kur ikdienā glabāsies iesniegti dokumenti?

Rēķinu, pavadzīmēm un čeku oriģināliem jāglabājas grāmatvežu birojā. Līgumus var iesniegt kopiju veidā. 

6. Vai vajadzības gadījumā mēs pārstāvam Jūsu uzņēmumu Valsts Ieņēmumu Dienestā?

Jā, vajadzības gadījumā pārstāvēsim Jūsu uzņēmumu Valsts Ieņēmumu Dienestā. Nodrošinām komunikāciju arī ar citam valsts iestādēm.

7. Kāda ir mūsu pieredze grāmatvedības pakalpojumu sniegšanā?
Mums ir 15 gadu darba pieredze ar pilnīgi dažādām uzņēmējdarbības nozarēm.
Mēs sniedzam grāmatvedības pakalpojumus dažādu nozaru klientiem: mazumtirdzniecība, IT, transporta pārvadājumi un loģistika, sabiedriskā ēdināšana utt.
8. Vai mēs sniedzam grāmatvedības un nodokļu konsultācijas?
Mūsu esošajiem klientiem grāmatvedības un nodokļu konsultācijas ir bez maksas.
Bet konsultāciju izmaksas citiem ir atkarīgas no jautājuma sarežģītības pakāpes un darbam patērētā laika.

BBCRiga — pakalpojumi biznesa atvēršanai un atbalstam Latvijā

BBCRiga — grāmatvedības un juridiskie pakalpojumi maziem un vidējiem uzņēmumiem Latvijā

BBCRiga — grāmatvedības un juridiskie pakalpojumi maziem un vidējiem uzņēmumiem Latvijā

BBCRiga piedāvā pilnu konsaltinga pakalpojumu klāstu Jūsu biznesam, tai skaitā uzņēmuma reģistrāciju Latvijā, grāmatvedības un audita pakalpojumus, juridiskās konsultācijas, coworking vai kopstrādes telpu nomu, īpašuma pārvaldīšanu, kā arī vīzu atbalstu un palīdzību uzturēšanās atļaujas saņemšanā Latvijā.

Profesionāla pieredzējušu un augsti kvalificētu grāmatvežu un juristu komanda sniedz plašu kvalitatīvu biznesa pakalpojumu klāstu.

Profesionalitāte, ilggadēja pieredze, godīga pieeja, koncentrēšanās uz rezultātu ir galvenie principi, kas jāievēro  uzņēmumiem juridiskajā jomā. Mēs garantējam efektīvu rezultāta sasniegšanu norunātajā termiņā par konkurētspējīgām cenām.

Sniedzam uzņēmumu reģistrācijas pakalpojumus Latvijā un Igaunijā, sniedzam grāmatvedības pakalpojumus maziem un vidējiem uzņēmumiem, pārstāvam klientus tiesā, sniedzam advokāta pakalpojumus un citus juridiskos pakalpojumus.

Sazinieties ar mūsu uzņēmumu, lai saņemtu kvalitatīvus juridiskos vai grāmatvedības pakalpojumus pa tālruni +371 67-160-320 vai nosūtiet pieprasījumu.

Mūsu blogs

Online juridiskas konsultācijas Latvijā

Online juridiskas konsultācijas Latvijā

Kompānija BBCRiga piedāvā saviem klientiem kvalitatīvus juridiskos pakalpojumus Latvijā. Advokāti ir gatavi sniegt klientam juridisko atbalstu saskaņā ar visiem Latvijas Republikas likumiem. Juridiskās konsultācijas ir pieejamas civiltiesību, imigrācijas un...

Grāmatvedības ārpakalpojumi vai štata grāmatvedis

Grāmatvedības ārpakalpojumi vai štata grāmatvedis

Tagad, lai izveidotu savu biznesu, nav jāalgo daudz personāla, tas ir nerentabli un neefektīvi. Racionālāk būtu savu grāmatvedību uzticēt trešai organizācijai, kas risinās visus grāmatvedības jautājumus. Mūsu uzņēmums BBCRiga finanšu tirgū Latvijā darbojas jau vairāk...

Uzņēmumu reģistrācija tikai par EUR 178,-

Uzņēmumu reģistrācija tikai par EUR 178,-

Sakarā ar Igaunijas uzņēmēju paaugstināto interesi uzņēmumu reģistrēšanā Latvijā, šovasar uzņēmums BBCRiga piedāvā Igaunijas Republikas rezidentiem attālināto mikrouzņēmumu reģistrāciju Latvijā tikai par EUR 178,-

Mūsu adrese

Finanšu un juridisko pakalpojumu birojs SIA BBCRiga
SIA BBCRiga

Krāsotāju iela 5
Latgales priekšpilsēta
Rīga, LV-1009, Latvia
Skatīt uz kartes

Seko mums